Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tuti módszer Béres csepp...

Tuti módszer Béres csepp bevételéhez?

Figyelt kérdés
Próbáltam mindennel. Innivalóba, mézbe, vitaminba amit egyebkent szeret. Mibe lenne neki jó bele tenni hogy ne érezze annyira az ízét es megegye? 2 éves
jan. 22. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Úgy próbáltad hogy nem látja hogy benne van? Esetleg kávéskanál a egy pici narancslé vagy amit szeret a cseppekkel. Mire észreveszi le is nyelte.
jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én almalébe teszem neki. Csak úgy issza meg. Szintén 2 éves.
jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én felnőtt vagyok,és nem bírom meginni,megenni amiben benne van.Nem tudom a kérdésedre a választ,de ha annyira érzi az ízét mint én,és annyira undorodik tőle, akkor soha nem fogja bevenni.Engem konkrétan meghánytat,ha mégis leeröltetem.
jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak a Bérescseppen kívül is más cseppek. Kérdezz rá a patikában!
jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 éves és kiérzi az ízét, ha valamibe belerakom. Szintén nem hajlandó meginni. Szóba se hozom, de már első kortynál mondja, hogy fúj benne van.
jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!