Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mondjatok már kérlek olyan...

Mondjatok már kérlek olyan gyerekzarat,ami fiokokra, szekreny ajtokra való, ami nem lazul meg pár hét alatt,és nem tudja kinyitni a gyerek?

Figyelt kérdés
jan. 27. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az ikeások beváltak.

Ez konkrétan:

[link]


Izomból tépi néha a gyerek, de tart, semmi baja.

jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,párom nem akar olyat, amivel ki kell fúrni a bútort.
jan. 27. 11:01
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


2 éve használjuk, nem lazult meg, nem látszik, és jól működik

jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is mágneses, öntapadós belső záraink vannak, egy éve vannak aktív szolgálatban, teljesen jól működnek.
jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oh, ezek jónak tűnnek, de nem macera azt a kulcsot folyamatosan pakolgatni,vagy keresgetni néha?15 hónapos a gyerekem, meddig kell egyáltalán zárni előlük a szekrényeket?
jan. 27. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fixen a hűtőn van, ott is mindig ugyanazon a helyen. Mi igazából két szekrényt és egy fiókot zárunk csak, az egyik lefelé nyílik, magára tudja rántani, a másikban törékeny cuccok vannak, a harmadikban pedig papírok. Kétszer pakolta ki és úgy döntöttem, hogy ezt befejeztük... Egyiket sem nyitogatjuk napi szinten, így ki vagyok békülve vele.

Nem tudom, 2 éves a gyerekem, most még mindent pakol... gondolom ez azért egy darabig így van. Ha mindennap 10-szer kéne lezárt fiókba nyúlnom, akkor biztos az agyamra menne, de akkor bármelyik típus. :)

jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 flora08 ***** válasza:

A kisfiunk a konyhaszekrény ajtajaira volt rákattanva, nagyon sokszor nyitogatta. A többi fiók és szekrényajtó esetében megérette, hogy hagyja békén, de a konyhaszekrény valamiért kivétel volt. Küldöm, hogy milyen típusú zárat vettünk, nagyon bevált. A mágneses "kulcs" a hűtőn van, megszoktuk, hogy mindig oda tesszük vissza. Kb. egy éve szereltük fel, bírja még, nem jött le. (Én viszonylag gyakran nyitogatom azt a szekrényt.)


[link]

jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!