Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 46éves férfinek nem késő...

46éves férfinek nem késő gyereket vállalni és egy 36éves nőnek?

Figyelt kérdés
jan. 28. 13:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem
jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sem, nálunk kb. ugyanígy volt, minden rendben a babával.
jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem de, késő, a nőnek még éppen belefér, de 46 évesen.....


De ez az én véleményem, attól még vállalhattok, nyilván minden 10 éves gyerek álma egy majdnem 60 éves apuka.

jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%
Szubjektív, az én szüleim ennyi idősek voltak, nagyon jó szülők voltak, de mindig azt kívántam, bárcsak min 5 évvel fiatalabbak volnának... Szóval én nem vállalnám. De természetesen magánügy.
jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%

35 múltam, párom 47 múlt.

Lassan két és fél éves. Van egy nagyobb tesó is.

jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
34%
Eleve kicsit sok van kozottetek, a 36 még oké de első gyerek 46 evesen... Ha már mondjuk 2. gyerek akkor belefér
jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nagyon késő 46 évesen, de én is vállalnék, ha még nem lenne gyerekem.
jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem első gyereknél késő.
jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
értem köszönöm akkor nem vállalunk gyereket
jan. 28. 14:35
 10/28 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem késő, ha az apuka egészséges, fiatalos. Nagy az eltérés abban, hogy milyen állapotban vannak ennyi idősen az emberek. Ha feltehetően jó géneket örökölt, pl nagyszülei magas kort értek meg egészségesen, szülei is egészségesek, ő is egészséges életmódot folytat, akkor nagyobb a valószínűsége, hogy ő is sokáig tud gondoskodni a gyerekről. Persze, ha belevágnak, akkor ne halogassák egy perccel sem.
jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!