Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy hangzik az hogy Farkas...

Hogy hangzik az hogy Farkas Eszter Sára?

Figyelt kérdés

A Sára a kedvenc nevem, de az s torlódás miatt, arra gondoltunk hogy elé teszünk egy másik nevet.

A Sárikát használnánk.

Mindenképpen biblikus nevet szeretnénk. Mit gondoltok?



jan. 31. 08:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van a név!
jan. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Cigósan!
jan. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem nem jó a 2 keresztnév. Főleg, hogy a másodikat használnátok, nem az elsőt.

Nekem minden ismerősöm utálja, akinek két neve van, nem is használják, de hivatalos ügyintézésnél valamikor muszáj. Minden papírjuk összevissza van kitöltve, van amelyik egy névvel, vagy ami kettővel. Volt akinek már nyilatkozni kellett, hogy ő valóban ő, mert nem ugyanúgy volt a neve mindenhol :D

Farkas Sára is teljesen jó, egyáltalán nem nehéz kiejteni.

jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem még hozzá lehetne rakni a Tót Sándor Atyimov Csurár Izabella Renáta Kínai nevet is és akkor lenne igazán németes

Hahha

Nem,most morbid viccen kívűl teljesen rendben van

jan. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól hangzik.
jan. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Nekem tetszik.😊

És sztem még fogja érteni, miért a második nevet használjátok majd. Más megoldás meg nincs, ha mindenképpen ehhez a névhez ragaszkodtok. Nálunk is ez volt a helyzet, de én direkt nem néztem azokat a neveket. Esetleg a kötőjeles változat lehetne még.

Pl. Farkas-Szabó Sára. Nem tudom, mi az anya vezetékneve.

jan. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Farkas vezetéknév, Sára keresztnév együtt cigányos.
jan. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Es akkor mivan ha cigányos?

Egyébként nem Esmeralda Rosalinda nevet írtam, csak 2 egyszerű régi keresztnevet..

Nem az volt a kérdés hogy cigányos e vagy sem..


A többi hasznos választ pedig köszönöm

jan. 31. 09:44
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a Farkas Sárával sincsen semmi baj. Az mi vezetéknevünk i-vel végződik és a tesómnak a keresztneve pedig i-vel kezdődik. Soha senkinek nem volt ezzel gondja. Neki sem.
jan. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Azt kérdezted, hogyan hangzik. Én meg leírtam, hogy cigányosan hangzik. Ha eldöntötted, hogy ezt adod és csak megsértődsz arra, aki nem tartja jónak, akkor minek kérdezed a véleményeket?
jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!