Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy gyerek...

Mennyibe kerül egy gyerek felnevelése?

Figyelt kérdés

Első pár évben míg kicsi?


Iskolás korban?


Körülbelil költség havi / éves bontásban. Urizálás nélkül, tehát nem Nike cipő meg nem a legdrágább dolgok, stb.


febr. 2. 17:23
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

Én kérlek, egyetemen "pasiztam be". Pont ugyanolyan csórók voltunk mindketten, de TETTÜNK azért, hogy többre vigyük. Ez nem szerencse. Nagyon nem szerencse.

Jó végzettségünk van, jól keresünk mindketten.

febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

30/31 anonim


Hitelmentes ház olyan fizetésből mint az enyém jó vicc! Én gyereket szeretnék de gyerek nélkül is alig tudunk félretenni havi 50-100 ezret , aztán jön egy galiba valamivel és megy is el a pénz , akkor hogy vállaljunk gyereket?


Milyen zöldséget termeljek meg a panelban??


Hány éves is vagy? Nincs olyan, hogy valaki olyan fizetésből mint tied meg enyém fiatal korában tud gyereket szülni és normális körülményeket teremteni saját házban!!! Örökölni lehet de az nem a saját ember érdeme!!

febr. 2. 19:27
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

"Hitelmentes ház olyan fizetésből mint az enyém jó vicc"


Elmondtam, hogy külföldön dolgoztunk évekig(!) két munkahelyen(!). Itthon nyilván senki nem vesz öneröből hitelmenetes házat, de akkor mi tart vissza, hogy kimenjetek ti is pár évre? Hmmm?


"Hány éves is vagy? Nincs olyan, hogy valaki olyan fizetésből mint tied meg enyém fiatal korában tud gyereket szülni"


30 és 32 évesen szültek, addigra teremtettük meg, ami kell. Ha nincs pénzed rá, nem szülni kell 23-24 évesen, hanem dolgozni és spórolni az alapokra, ez van.


Ismét kérdezem, miért nem tanultok vagy mentek mi külföldre, mint sokan mások?

febr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
El is hiszem hogy külföldön ennyi pénz szedtetek össze, hogy házat vegyetek és most 200 ezer forintért dolgoztok itthon! Ilyen nincs!
febr. 2. 19:47
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

Pont így csináltuk mi is, mint 31-es írta. Egyetemistaként jöttünk össze, dolgoztunk, tanultunk tovább.

Én mérnökként dolgozom, de közgazdasági diplomám is van. Jelenleg 900+ nettót hozok haza.

22-es vagyok

febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

Látom itt mindenki majdnem 1 milliót keres csak azt nem értem akkor miért panaszkodnak itt hogy nem lehet pénzt csinálni! Úgy néz ki csak én meg a többi hülye robotol apró pénzért!


El se tudnék képzelni ennyi fizetés érkezne egyszer csak a számlámra én ezért 4 hónapot dolgozok.. de hát ezek szerint Magyarországon is lehet jól keresni hiába kárognak csak tudni kell hova kell menni csak én nem tudom!

febr. 2. 19:57
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki és nem panaszkodom. De két kamasz gyerek tényleg sokkal többe kerül, mint két óvodáskorú pl.

Ahhoz, hogy itt járunk, rengeteget tanultunk és dolgoztunk. Most már eljutottam oda, hogy nem én keresek új munkahelyet, hanem megkeresnek. De ezért tenni is kell.

febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
89%

Miért hány diplomád van, hány nyelven beszélsz minimum középszinten, hogy ennyire sír a szád?

Ingyen nem adnak semmit, már ha nem lopni-csalni akarsz, mint a politikusaink.

Nulla végzettséggel nem fogsz százezreket keresni, de erről csakis te tehetsz, nem az, aki tanult a lógás helyett.

febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
86%
Hát akkor ne hidd el, hanem sírjál tovább változtatás helyett és éld le az életed gyerek nélkül.
febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Majd ha kidobom a férjem és én is valami jobban kereső férfit találok akkor biztos könnyű lesz a gyerekvállalás.. aztán lehet magyarázni, de a legtöbb barátnőmnek is így volt! Itt azt hazudik mindenki amit akar, nem mindenki őszinte mint én!
febr. 2. 20:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!