Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Novák Ferenc Örömteli nevelés...

Novák Ferenc Örömteli nevelés című könyvét olvasta valaki? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Tiktokon láttam Novák Ferenc szemlézéseit a könyvből és nekem szimpatikus lett. Ajándékba adnám egy 3 és egy 1 éves gyerekes családnak. Szerintetek hasznos vagy tucatkönyv?
febr. 5. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jókat mond, alapvetően jó lehet a könyv. Én örülnék neki, de hogy akiknek adod? Azt nem tudom. Nem ismerem őket milyen beállítottságúak.
febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne adj ilyet ajándékba. Hacsak nem ismered behatóan a nevelési elveiket, módszereiket.


Én is kaptam rengeteg ilyen könyvet, de csak porosódtak a polcon, maximum udvariasságból belelapoztam.


Az ilyen irodalom megválasztását hagyd meg a családnak. Inkább vegyél a gyerekeknek valami képes- vagy meséskönyvet.

febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vennék 1 és 3 éves gyerek szüleinek, hacsak nem kifejezetten ezt kérik. Ha olyan típusúak, még meg is sértődhetnek, mert azt hiszik, célzással adtad.

Tudod, mintha duci nőnek fogyókúrás receptkönyvet adnál.

febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm amiket írtatok! Jogosak a felvetések. Unokahugaimról van szó, kb heti szinten találkozom velük, a szüleik után hozzám kötődnek a legjobban, ezért azt gondoltam, hasznos lenne, és nem tolakodás, mert tényleg érdekes technikákat fogalmazhat meg a videók alapján.

Szóval még mindig várom azoknak a tapasztalatát, akik ismerik a könyvet.

febr. 5. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik legjobb könyv a témában. De lehet már elkéstem a válasszal.
febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!