Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevek tetszenek? Szépe...

Milyen nevek tetszenek? Szépek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok ezekről a nevekről:Johanna, Anasztázia, Kinga, Arlena, Kitti, Imodzsen, Panna, Kiara/Kira


Az is kérdés , hogy milyen nevek tetszenek, és mi jut eszetekbe róla



febr. 26. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon vegyes felhozatal.


Johanna és Anasztázia: ezek elegáns, történelmi hangzású nevek.


Kinga, Kitti, Panna: ezek számomra amolyan átlagos nevek.


Kiara/Kira: nekem kutyanév 😄 Meg egy iszonyat irritáló, buta nőt ismerek ezzel a névvel (Kiara), de hozzá illik ez a név, ez tény.


Arlena, Imodzsen: ezek szimplán borzalmasak. Főleg az Imodzsen.

febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Johanna a lányom, úgyhogy az értelemszerűen tetszik. Még a Kinga, a Kitti meg az Anasztázia nálam az okés kategória, a többi nem tetszik.

A Panna bevenéc, a Kiara, Kira nagyon újhullámos trend, az Imodzsent meg nem is értem.

febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Kinga tetszik, tobbi nem, Imodzsen tényleg borzasztó.
febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Mi jut eszembe róla?

Johanna - 🔥

Anasztázia - 🍍

Kinga - 🌳 [link]

Kitti - 😺

Imogen - 🐞 [link]

Kira - 📓 [link]

febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Johanna, Anasztázia, Kinga,Kitti, Panna: teljesen rendben vannak, szép nevek.


Kiara/Kira: kicsit cigánysor, de belefér, elég divatnevek


Arlena: Anyuka feltűnési viszketegségben szenved és/vagy cigány


Imodzsen: Anyuka egyértelműen komplett idióta és cigány

febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A Johanna nekem tetszik. Kinga, Kitti, Panna, Kira átlagos, normális nevek. Anasztázia, Kiara és Arlena elmegy, viszont biztosan nem adnám, utóbbira fel is kapnám a fejem, de nem feltétlen jó értelemben. Imodzsen így magyarul leírva borzasztó (külföldön Imogen formában teljesen rendben van, de úgy sem mondanám, hogy kifejezetten tetszik).
febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Johanna, Kinga tetszik

Kitti, Anasztázia elmegy

Többit soha, semmi pénzért

febr. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

2 éves kislányom Kinga. 💕 Ritka név, és folyton dicsérik, ami nekem nagyon jó megerősítés, hogy jól választottunk.


Arlena, Imodzsen, Kiara: nem tetszenek.


Panna, Anasztázia, Johanna: szépek.


Kitti, Kira: elmegy, de nem adnám.


A felsoroltakon kívül amik tetszenek: Gerda, Fruzsina, Petra, Emese.

febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Johanna, Anasztázia, Kinga tetszik, bár az Anasztáziánál odafigyelnék, milyen a vezetéknév, mert lehet túl cifra és erőltetett, a Kitti kb. az egyetlen becézésből lett önálló név, ami nekem tetszik, de ez sem feltétlenül hangzik jól minden vezetéknévvel. Arlenát sosem hallottam, nem tudom hova tenni, vagyis leginkább valami fantasy regénybe, nagyon furcsa nekem, ilyet biztosan nem adnék. Imodzsen borzasztó, az angol változatáért sem rajongok, de így a magyar fonetikus átírással egy szinten van a Dzsesszika, Dzsennifer, Dzsindzser típusú ízlésficamokkal (bocsánat azoktól, akiket netán érint, ez csak személyes véleményem). Panna becenévnek jó, normál keresztnévnek nagyon infantilis. Kiara/Kira közül az utóbbi egy fokkal jobb, de ezek is azok a nevek, amiket sosem adnék magamtól.
febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Csak a Johanna meg a Panna név tetszik
febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!