Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mióta szültem, szörnyű beszélg...

Mióta szültem, szörnyű beszélgetőpartner vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Talán már kicsit előtte is kezdődött, de annyira be vagyok feszülve, nagyon sok rossz dolog történt velem az elmúlt pár évben, depressziós is voltam/vagyok, és annyira jól esne, ha boldog tudnék lenni. De csak szorongok és negatív érzéseim vannak. Egy poénos emlékem nincs :/ és ha nem figyelek oda magamra, ömlik ki belőlem a negativitás.


Hogyan lehet ezen túllendülni?


(Próbálok barátkozni, de így elég nehéz).


febr. 27. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak az embernek ilyen szakaszai. Ilyenkor ismerni meg az igazi barátot, a jó testvért, szülőt, partnert. Meghallgat, kitart melletted. Legalább kiderül, kire számíthatsz. 😉

De ha nagyon "le akarod csapolni", menj el ilyen személyiség fejlesztő szakemberhez vagy pszichológushoz. Ezen még a legrosszabb pszichológus is jól tud segíteni, hogy pénzért ugyan, de végighallgatja.

És szerintem semmi baj veled, megesik, nyugi. Lesz még jó.

febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sokunkkal így van ez. Beszűkül a világ, mivel a napunk 90%-át a gyerek teszi ki, a gondolataink körülötte forognak, így másról már sok esetben nehéz beszélgetni. Én is érzem magamon és sok más anyukán is egyébként... Ez ilyen. Majd visszarázódunk.
febr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!