Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves kortól engednéd...

Hány éves kortól engednéd horrort nézni a gyereked?

Figyelt kérdés
febr. 27. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
6 éves
febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

16-18.

Tudom hogy szigorú vagyok de én is korán kezdtem (AnakondávL azóta se tudok a balatonbam fürdeni pánikroham nélkül) illetve sötétben 20 éves koromig féltem aludni mert kemény horrorokat is néztem 10 évesen (démonok között).

febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon minimum 14, de ha nem csúszik a földön könyörögve, akkor megpróbálnám 16 évig kihúzni. De 14 előtt semmiképp.
febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Rendes 18 karikás horror? 16+os.
febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Egyén függő én 5-6 évesen imádtam rajta rettegni, azóta is szeretem 45 vagyok, semmi traumám nem volt, mondjuk a bátyám mindig viccelődött kb peródia lett a vége.

A gyerekeimnek hát 14 után.

febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
18, de akkor már nem gyerek.
febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Hát nekünk egy tv-nk volt amikor gyerek voltam, így "kénytelen voltam" azt nézni, amit a szülők. Az X-akták miatt rettegtem az ufoktól és egyéb paranormális jelenségektől. Ez nagyban meghatározta a gyerekkoromat. Borzasztóan féltem a sötétben, a szellemektől, démonoktól. A kőkemény kínzós, gyilkolós filmeket sem bírom. Pl egy Fűrész részt sem láttam és nem vagyok hajlandó szellemes filmeket nézni...bár egyszer évekkel ezelőtt megnézették velem a Démonok között-et. Kár volt. Utána újra rettegtem és ezek a félelmek a mai napig bennem vannak, pedig maholnap 40 éves vagyok. Szóval én biztos, hogy 14-16 között hagynám "jószívvel" horrort nézni. De akkor se Fűrészt meg Démonok közöttet. Brrrrrr.....
febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Én magamból kiindulva 16 körül. Titokban néztünk meg egy csomó horrort nyolcadikban a barátnőimmel, egy részük nagyon mélyen traumatizált. De pl nem ismerek olyan embert, aki ne azért rettegne a pókoktól, mert gyerekkorában látta az Arachnofóbiát.
febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
A bátyámék vigyáztak rám kb 11 lehettem és horrort néztek. Ők idősebbek voltak és emlékszem baromira féltem. Sokáig rémálmaim voltak és azt hittem az ágyam alatt szellemek vannak. Szüleink nem kicsit voltak kiakadva a tesóimra. A mai napig nem szeretem a horrort. Persze már tudom nem valóság, de nem szeretem. Nem fogom engedni 16 éves koráig tuti. Akkor talán már nem lesz baj.
febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Az én gyermekkorom horrorja a bátor a gyáva kutya volt 🤣

Nem tudom ki találta ki, de elmebeteg volt.

Amúgy én 12 voltam mikor láttam. Örök nyomot hagyott bennem, sokáig féltem a sötétben. 14 alatt semmiképp, de inkább 16 után engedném.

febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!