Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár után véres viz folyt...

Császár után véres viz folyt valakinek a varratnál? Antibiotikumot szedek,nem tudom,hogy attól van e

Figyelt kérdés
febr. 28. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1x csaszaroztak


Semmi sem folyt a varratbol nekem.


Ketlem hogy normalis lenne,igy ha valaki azt irja " persze,ez normalis" ne hidd el.

En megmutatnam egy orvosnak de gyorsan


Gyonyoruen elindult a gyogyulas utjan ahogy annak kell

Immar 2,5eve. Minden rendben a hegemmel es velem is

febr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem normalis,engem sem először vàgtak,azért is szedem az antibiotikumot mert gennyedzett,csak az érdekel volt e valakinek ilyen
febr. 28. 01:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan volt másnak is ilyen, ettől függetlenül szerintem legalább beszélj egy orvossal, hisz minden eset más. Az antibiotikumnak ehhez semmi köze.
febr. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg az orvosnak, ha még nem tetted.
febr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is " levedzett" mindkét alkalommal, az elsőnél meg is nyílt picit a széle, arra kaptam antibiotikumot. Nálam az volt a baj, hogy az úszógumim takarta a heget, így nem tudott szellőzni, gyógyulni.


Kezelnem kellett hirdogén-perixiddal és Betadinnal felváltva, illetve gézt is kellett tennem rá. Hetekig bajlódtam ezzel szülések után.


Mindenképpen mutasd meg orvosnak, hogy elmondja, mi a teendőd!

febr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Húgomnak levedzett. Neki cső is volt benne császár után.


Nekem nem volt cső. Nem is levedzett egyáltalán.


Nem tudom, hogy van-e összefüggés. De tudom, hogy a húgom sokat szenvedett a sebekkel ( 3 császárja volt, nekem 1).

febr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.6 os szerintem nincs összefüggés, hogy ha van drén akkor levedzik a heg ha nincs akkor nem. Nekem 4 napig volt benn a drén és a hegem sehol nem levedzett. Amint a csőt kiszedték utána sem. Néztük párszor, mert hiába voltam óvatos volt hogy zuhanyzáskor átázott az elméletben vízlepergetős kötés és cserélni kellett.

De az osztályon volt egy anyuka neki nem volt drén levedzett másiknak volt drén ő is. Ilyenkor szerintem valami más törtenhet. Gyulladás, fertőzés.

febr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint ki kell,hogy fojjon..van sulyfelesleg is,meg keveset pihenek..
febr. 28. 16:35
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor tessék sokat pihenni, nem véletlen hívják gyerekágynak. Magadnak teszel vele jót, sőt ha nem kiméled magad ekkora műtét után egy életre kitolhatsz magaddal. Nem a levegőbe beszélek, 3 vsaszáron vagyok túl. Császárvonalat ismered? Facebook csoport, weboldal, applikáció. Ajánlom!
febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen ismerem. Köszönöm
febr. 28. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!