Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy két fehér...

Hogy lehet hogy két fehér szülőknek barnább bőrű gyereke lett?

Figyelt kérdés
Hasonlít rájuk tehát nem mástól van a gyerek ,szóval az kizárva.
febr. 28. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha a genetikában benne van a sötétebb bőr, akkor visszaköszönhet.
febr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha a felmenők között van barnább bőrű, akkor lehet azért. Ha nincs, akkor valaki más aládurrantott az asszonynak. Te vagy aki ebben a helyzetben vagy?
febr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősömnèl van ez így.
febr. 28. 16:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyerek?
febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3 éves múlt.Mièrt lènyeg ?
febr. 28. 17:00
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól is függ, mennyire tud barnulni. Én és a testvérem ikreknek is elmennénk, mégis az én bőröm hófehér, ő meg ránéz a napra egy képen és kreol barna lesz. Pedig fehér bőre van, csak gyorsan barnul.
febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem olyan ritka "eset"?
febr. 28. 17:15
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Genetika. Az összes felmenő génkészlete játszik. Nem csak azoké, akiket ismersz.
febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is barna bőrű kisgyerek voltam, még kamaszként is sötétebb volt a bőröm. Most felnőttként már kimondottan fehér. De még mindig viszonylag könnyen barnulok.
febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekem tök fehér bőröm van, a húgom barnább volt a szülészeten, mint a vele egyidőben született cigány kisbaba. Ez egyszerűen genetikai szórás.
febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!