Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki hogy "jelentette "be a...

Ki hogy "jelentette "be a facebookon,hogy megszületett a baba?

Figyelt kérdés
márc. 2. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy. Akinek köze van hozzá, az tudta, idegeneknek meg nem volt kedvem parádézni.
márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy :)
márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Megosztottam komment nélkül a golyahír rovatot a helyi online ujságból, amiben benne volt a gyerek. Aki elég kívancsi volt, hogy kikeresse, az megérdemli, hogy mwgtudja. De nekem eleve a kedves ismerőseimre van limitalva a fb, nem igazolok vissza mindenkit. Így aztán kb mindenki tudta már eleve.
márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

10 napos volt, amikor eszembe jutott, hogy egy fotó nélküli bejegyzésben azért mégis megosztom az infót.

De csak, mert sokan tudták az ismerőseim közül, hogy nálunk nem akart jönni éveken át a baba. Mivel a terhességről sem posztoltam semmit, legtöbben ebből a posztból tudták meg, hogy szülők lettünk.


Fényképet azóta sem osztottam meg a gyerekünkről, és a családtagoknak is meg lett tiltva.

márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk a családtagok osztották meg a kórházban csinált Babyboxos fotót, és megjelöltek rajta. De én semmit nem szoktam posztolni amúgy sem, csak a messengert használom.
márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Én sem posztoltam a terhessegemről és az ismerősök száma erősen limitált a tényleges ismerősökre.

Így a fele már úgyis tudta, a másik fele távol élő, ő onnan tidta meg, hogy bővültünk.

Egy képet tettem ki a baba lábát tartjuk a kezünkben apával.

Egy szívecske volt a leírás, se a neve, se a születési adatok nem szerepelnek benne.

márc. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kórházban készült babafotót tettem ki.
márc. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Megszületett a kisfiunk XY, ennyi és ennyi gramm és cm. Csak ennyi, nem cifráztam túl.
márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Kiraktam a kórházban készült profi fotót, mint életeseményt bejegyezve, miután hazaértem a kórházból. Nem vagyok kifejezetten aktív az oldalon, de azért a számomra fontos dolgokat örömmel kürtölöm világgá.
márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szülés előtt 2 nappal kitettem egy pocakos képet.
márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!