Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki hány együtt töltött év...

Ki hány együtt töltött év után vállalt gyereket? Szerintetek mi az “ideális”?

Figyelt kérdés
Én 22 vagyok a párom 25,ha minden jól alakul(együtt maradunk stb) én 25-26évesen szeretnék egy gyereket,nem lenne korai?
márc. 4. 05:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%

Esetleg átgondolhatnád-valóban szükség van még egy emberre,nem vagyunk már így is túl sokan?

Azt láttad másoktól milyen jó buli gyereket nevelni?

Úgy gondolod,a harmadik világháború veszélye,vagy a klíma katasztrófa csak divatszavak,amik minket nem érintenek?

márc. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ez egyéni döntés. Ahogy te érzed, ahogy a párod érzi. Van, aki par honap után vállal gyereket és évek után is jó döntésnek tartja, van aki meg éveket vár es később úgy érzi, akkor is korai volt.
márc. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
És most hány éve vagytok már együtt? Nem mindegy hogy 2 éve vagy csak 2 hónapja.
márc. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nektek kell tudni. Nálunk 10 év után jött.
márc. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Nem ezen múlik!

Az első barátommal 7 évig voltunk együtt, estem ágában sem volt még összeköltözni sem, nemhogy gyereket vállalni! A másodikkal a kapcsolatunk 3. napján estem teherbe, negtartottuk, azóta is együtt vagyunk, már 2 gyerekkel, 11 éve.

(25 voltam az első gyereknél)

márc. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Amikor látod, hogy számíthatsz rá, anyagilag es lelkileg, ha gyerek miatt otthon kell maradj, nem fogja számolni a falatjaid, stb

Megbízható mint ember, örül a társaságodnak es ezt ki is mutatja.

Akkor erdemes vállalni, ha érzed, hogy szereted es mar nagyon jól ismered, legalabb 3 éve. Túl hamar nem ajanlom, mikor ott a rózsaszín köd, még egyaltalán nem ismered azt az embert, akkor a hormonok beszélnek.

márc. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem vállaltam. De erre nincs recept, minden kapcsolat más. 25-26 évesen nem korai, de sok függ a körülményektől. Előre nem lehet megmondani.
márc. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

Az első évfordulónkon már terhes voltam. Azóta már összeházasodtunk és a harmadikat vàrjuk. 😀

Nem az időtől függ szerintem, volt nekem 8 éves kapcsolatom is, amibe tuti nem szültem volna.

márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Elozo parommal 4 evig voltunk egyutt, abbol 2 eve egyutt eltunk, se eljegyzes, se gyerek nem volt meg csak tervben sem. A ferjemmel a kapcsolatunk 4. eveben, az elso hazassagi evfordulonk elott szuletett meg a gyerekunk, tervben van a masodik.
márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%
Jól van 8 as, azert a gyerekvállalási kedvet nem a szexuális vonzero kene meghatározza
márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!