Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kellett valakit a császármetsz...

Kellett valakit a császármetszés miatt újra műteni? Kisgyerek mellett műtét? Hogy oldjam meg? 🥴

Figyelt kérdés

Sajnos úgy néz ki így alakult, már nem olyan kicsi a gyerek, 5 éves, belül a császárhegemnél van egy 5*4 cm-es csomó, évek óta brutál fájdalmakkal élek, azt mondta most egy orvos műteni kell. Teljesen újra fel, végig vágós történet, nagy eséllyel a hasfalból is lehet ki kell majd vágni egy darabot, mert bele van nőve. 3 nap kórház, utána 4-6 hét lábadozás.

Nem tudom hogy fogok megoldani mindent, nagyszülők nincsenek. Oviba is hogy fogom vinni majd? 10 perc séta az ovi. Férjem 7-15 dolgozik, hozni tudja, de vinni nem. Ha meg viszi és későbbre megy, akkor meg hozni kell. Szóval sehogy se jó. Hát majd valahogy elsétálok vele. Én valószínűleg táppénz majd home officeban leszek. De előre félek tényleg hogy mindent megoldani majd hetekig hogy fog menni.


márc. 13. 11:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk esetleg a férjed vegyen ki szabadságot vagy dolgozzon 2 hétigb6 órában. Úgy bírom, hogy még ilyenkor is mindent a nőnek kell megoldani, a férjnek meg minden megy tovább úgy mint korábban....
márc. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Írtam korábban hogy 1 hetet biztosan kivesz alapból, de többeket nem nagyon tud, én sem díjaznám ha erre menne el a szabija.
márc. 14. 08:49
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég az 1 hét.
márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!