Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pár óráig, max 1 napig jelentk...

Pár óráig, max 1 napig jelentkező magas hőemelkedés és 38,5 láz mitől lehet? 1 éves a kiafiam

Figyelt kérdés

Tudom...itt senki nem orvos, de hátha volt már valaki gyerekével ilyen. Nemtudom, hogy ezzel hétfőn rohanjak e a dokihoz vagy sem...szeretném elkerülni, hogy a váróban beteg legyen, ha most nincs semmi baja.


1 hete elkezdtem tüsszögni, bedugult,folyt az orrom, köhögtem, az orr dugulás még mai napig van.

1 éves kiafiamon szintén észrevettem a napokban, hogy elkezdett tüsszögni, majd tegnap előtt este belázasodott, tegnap pedig délelőtt még volt egy pici hőemelkedése, este és ma éjjel óránként kelt, nyugtalan volt, izzadt de hüvös volt a bőre. Nincs hőem, se tüsszögés, se semmi most..

Lehet később jön ki neki vagy csak átszaladt rajta, vagy más lehet?

Esetleg a foga? Bal alul a rágója be van durranva de ilyen már neki egy pár hónapja így arra nem gondoltam. Nem olyan rég átesett már herpeszvírus fertőzésen, 3 napos láz(hőem) is volt már.



#láz #Hőem
márc. 15. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván elkapta tőled, elég egyértelmű.
márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben elkapta tőled, de mondjuk a fiamnak is szokott lenni csak úgy hőemelkedése egy nap(két éves lesz nemsokára)olyankor pár nap múlva kibújik egy fogacska(még hiányzik a négy ragofog, és pont egy hete volt egy napig hőemelkedése, szóval valószínűleg megint a fog a ludas nálunk)
márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!