Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Utálom a gyerekeket de nekem...

Utálom a gyerekeket de nekem van. Más is van ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves lányom akit imádok, ő a mindenem. De amúgy utálom a gyerekeket nem tehetek róla, vannak kisgyerekes barátaink nyilván, meg rokonok, de a többitől herótom van. Sokszor van hogy az enyémmel beszélgetnek kedveskednek, így nekem is muszáj egy megjátszott kedvesség a gyerekekkel. Előre félek ha sulis lesz és hozni akar majd ide haza barátokat. Alapból nincs bajom, jöjjön, de én nem tudok beszélni sem más gyerekekkel.
márc. 15. 23:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem is neked kell beszelgetni veluk, majd a lanyod beszelget. Adsz nekik enni inni azt kesz.

En sem szeretem mas gyerekeit, el nem tudnam kepzelni pl. hogy ovono legyek.

Mig pici babak, addig szeretem a maset.

márc. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hú én meg akkor pláne nem, de amúgy sem.

Hát ja mondjuk igaz, majd nem szólok hozzá, csak ha muszaj

márc. 16. 00:09
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Ne aggódj sokan a te lányod utálják és tartják idegesítőnek.
márc. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem zavar, nem aggódok ezen.
márc. 16. 06:52
 5/18 anonim ***** válasza:
4%

"Utálom, herótom van...."


Hát én meg ezt utálom és ettől van herótom. A stílustól, meg a közlés kényszertől. Kit érdekel, hogy szereted e a gyerekeket? A magánügyed, nem kell hangoztatni. Ahogy a 3. írja, sokan vannak úgy ahogy te es bizony a te gyereked is lesz, aki utálja majd. Gondolj erre, amikor szükségét érzed annak, hogy az utalatodat kifejezésre juttasd.

márc. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem juttatom tudtukra, épp azt írtam kényszeredetten kedveskedek velük.
márc. 16. 07:00
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Akkor gondolj arra, milyen klassz, amikor valaki a te gyerekeddel kedveskedik kenyszeredetten
márc. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem igazán érdekel, ilyen a világ, vannak nem kedves,kedves emberek , ezt a 6 évesem is tudja.
márc. 16. 07:14
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
Oké. Akkor konkrétan mi a kerdesed?
márc. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Együtt érzek, bár nekem még csak 1 éves a gyerekem.
márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!