Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha csak ezekből választhatnál,...

Ha csak ezekből választhatnál, melyik nevet adnád?

Figyelt kérdés

A vezetéknév nem szempont, vedd úgy, hogy mindkettő egyformán illik.

Ha mindkettőt olyan rondának tartod, hogy inkább nem lenne neve a gyerekednek, akkor ne szavazz, ne fűzz hozzá kommentárt, csak lapozz tovább. Köszi!



márc. 17. 12:07
A kérdező szavazást indított:
Dorián
Ábris
Mindkettő
59 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Inkább a Dorián, az még egész szép név, a másik nagyon furcsa, sose hallottam
márc. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Hu, nehéz ügy, de zokogva talán az Ábrist. Viszont az első adandó alkalommal megváltoztatnám azt is ha lenne esélyem. Én két Doriánt ismerek egyikük se heteró.
márc. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Dorián. Az Ábris nekem így kimondva valami mesebeli mano neve lehetne
márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Nekem az Ábris a Jeripusz ót tetszik, az Ábrahám beceneve lényegében. A Dorián az meg Dorian Grey, így aztán idegenebb hangzású, meg nekem kissé lányos is.

Igen, szeretek olvasni :D

márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%

Ábrist ismerek, Árbocnak meg Bócinak becézik, a hideg ráz tőle.


Doriánt a saját korosztályból ismerek, ő gyűlöli a nevét, azért kapta, mert lányt vártak, Dorinának.

márc. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%
Ismetem egy Ábrist, nekem túlságosan becézett hangzású. Sokáig azt hittem, hogy Ábrahám a valódi neve. A Doriántól is kiráz a hideg, fogalmam sincs, hogyan lehet becézni, de talán egy fél fokkal jobb. Egyik sem túl jó választás, vhogy nem értem, több száz név közül miért ezek maradtak.
márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Némelyiken jót nevettem.😁

#2! Nehéz elvonatkoztatni attól, hogy ki milyen embert ismert adott névvel, de azért azt nem gondolnám, hogy a névtől alakul ki a homoszexualitás. Inkább véletlen lehet.

#6! Talán, mert nem a te ízlésed alapján választanak a szülők😉 Hogy őszinte legyek, nekem a többszáz fiúnév közül egy se tetszik igazán. De halljuk, mi lenne a te választásod, hátha ott a befutó.

márc. 17. 14:00
 8/27 Derjaderja ***** válasza:
Esetleg az Adrián nem tetszik vagy az Adorján?
márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%

Abris ugy hangzik mintha valami betegseg lenne, mondjuk lehet mert egyeszsegugyes vagyok 😂

A Dorian szebb.

márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

#8! Az Adrián ugyanúgy az Adrienn férfi megfelelője, mint a a Dorián a Dorinának. Szóval, ha ez nem zavar, akkor értelemszerűen azt adnám, amelyik tetszik, ha meg zavar, akkor egyiket se. Adriennt ráadásul utáltam is párat, szóval azért se lenne opció.

#9! Mint a pestis?😂 Én nem vagyok egészségügyis, szóval ez még nem jutott eszembe.

márc. 17. 17:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!