KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » EgyĂ©b kĂ©rdĂ©sek » Ez igaz?😔van ez a mondĂĄs...

Ez igaz?😔van ez a mondás hogy,ha fiad van, csak addig van gyereked, míg meg nem házasodik.

Figyelt kérdés

mĂĄrc. 23. 13:34
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** vĂĄlasza:
25%
Szamtalan pelda bizonyitja a mondas helyesseget.
mĂĄrc. 23. 13:35
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/42 A kĂ©rdezƑ kommentje:
kisfiĂșt akartam de most mĂĄr azt akarom hogy kislĂĄnyom legyenm
mĂĄrc. 23. 13:36
 3/42 anonim ***** vĂĄlasza:
94%
Akkor vagy Ă©rett a gyerekvĂĄllalĂĄsra, ha elfogadod, hogy fiĂș is, lĂĄny is lehet. Ez nem vĂĄlasztĂĄs kĂ©rdĂ©se. A mondĂĄs valami rĂ©manyĂłstĂłl szĂĄrmazhat, aki nem bĂ­rja elviselni, ha mĂĄr nem Ƒ a legfontosabb nƑ a fia Ă©letĂ©ben. NormĂĄlis szĂŒlƑ-gyerek kapcsolatnĂĄl a szĂŒlƑ elfogadja, hogy a gyerek felnƑ Ă©s önĂĄllĂłsodik, Ă©s emiatt megmarad köztĂŒk az Ă©rzelmi kapcsolat felnƑttkĂ©nt is, csak mĂĄr mĂĄskĂ©ppen. Van az a szĂŒlƑtĂ­pus, aki rĂĄtelepszik a gyerekĂ©re, Ă©s a gyerek nem bĂ­r önĂĄllĂłsodni, az ilyen gyerek felnƑttkĂ©nt gyakran keres olyan pĂĄrt, aki ĂĄtveszi azt az irĂĄnyĂ­tĂł szerepet, ami addig a szĂŒlĆ‘Ă© volt, a szĂŒlƑ meg Ășgy Ă©rzi, elvesztette a befolyĂĄsĂĄt a gyerek Ă©letĂ©ben. Ez az elnyomĂł, nem normĂĄlis nevelĂ©s eredmĂ©nye.
mĂĄrc. 23. 13:44
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/42 A kĂ©rdezƑ kommentje:
2# Egy nƑ nem azĂ©rt szĂŒl ,mert Ă©letet akar adni a gyerekĂ©nek Ă©s nem azĂ©rt szenved 9 hĂłnapig a terhessĂ©ge miatt, hogy ha felnƑ a gyereke, ne foglalkozzon vele ne, szeresse egy nƑ nem lehet fontosabb, mint aki megszĂŒlte Ă©s aki felnevelte, Ƒt ha te Ă­gy gondolod, nem vagy normĂĄlis
mĂĄrc. 23. 13:57
 5/42 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Rosszul fogalmaztam nem csak azĂ©rt szĂŒli

Gondolom, nem is hív fel téged, vagy te vagy a gyerek?

mĂĄrc. 23. 14:01
 6/42 anonim ***** vĂĄlasza:
84%

Neked fontosabbak a szĂŒleid, mint a pĂĄrod, gyerekvĂĄllalĂłs Ă©lethelyzetben? HĂĄt szerintem ezzel van gond.


Nem, nem szƱnik meg létezni szåmåra, ugyanolyan fontos lesz, mint addig, csak lesz valaki, aki fontosabb, måshogy fontos.

mĂĄrc. 23. 19:13
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/42 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Nem nem vagyok gyerekvĂĄllalĂłs Ă©lethelyzetben de akkor normĂĄlisan Ă©s Ă©rthetƑen kĂ©rdezem tƑled, hogy ki Ă©rt sĂ­rnĂĄl a legjobban ha baja esne? vagy neked mit jelent az a szĂł hogy a legfontosabb? Nekem ezt jelenti
mĂĄrc. 23. 19:26
 8/42 anonim ***** vĂĄlasza:
84%

#7


Nekem azt jelenti, hogy a vele valĂł kapcsolatomra figyelek oda legjobban Ă©s nem helyezek elƑtĂ©rbe mĂĄst, az Ƒ Ă©rdekeit/vĂ©lemĂ©nyĂ©t veszem leginkĂĄbb figyelembe, vele akarok mindent leginkĂĄbb megosztani, neki mondom el a gondjaimat elƑször, Ƒ tud rĂłlam a legtöbbet stb.


NormĂĄlis, hogy a gyerekedĂ©rt jobban sĂ­rnĂĄl, mint a pĂĄrodĂ©rt, tekintve hogy ez nem az Ă©let rendje (az Ă©let rendje hogy eltemetjĂŒk a szĂŒleinket, az nem, hogy eltemetjĂŒk a gyerekeinket).


A pĂĄrom elvesztĂ©sĂ©t sokkal nehezebben dolgoznĂĄm fel, mert az lenne bennem amellett, hogy az egyik kedvenc szemĂ©lyemet elvesztettem, hogy a tökĂ©letes jövƑt vesztettem el. Nem lesz gyerekem se ezĂĄltal, mert normĂĄlis kapcsolatom se biztos, tekintve ezt a komoly traumĂĄt. Persze a szĂŒleimet is nagyon fĂĄjna elveszteni, de azt fel tudnĂĄm dolgozni sok idƑvel. (EgyĂ©bkĂ©nt nagyon jĂł csalĂĄdom van, boldog gyerekkorom volt, szeretetben nƑttem fel, jobb szĂŒlƑket kĂ­vĂĄnni sem tudnĂ©k)


HĂĄny Ă©ves vagy? Van pĂĄrod? Szerelmes vagy? VoltĂĄl valaha boldog, stabil kapcsolatban?

mĂĄrc. 23. 19:38
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/42 anonim ***** vĂĄlasza:
94%

Nekem a szĂŒleim rĂ©g nem Ă©lnek fiatalon haltak meg.

Az az Ă©let rendje, hogy a szĂŒlƑk halnak meg, Ă©n azĂ©rt szĂŒltem, hogy boldog legyen, legyen csalĂĄdjuk, vagy amit szeretnĂ©nek, nem kell hogy Ă©n legyek az Ă©letĂŒk közĂ©ppontjĂĄban.

mĂĄrc. 23. 19:47
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/42 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Mekkora hĂŒlyesĂ©gek röpködnek ezen az oldalon.
mĂĄrc. 23. 19:48
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!