Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 gyermekes egyedülálló...

2 gyermekes egyedülálló anyaként lecserélnéd a megbízható, jól fizető állásodat, ha nem éreznéd jól magad benne?

Figyelt kérdés

Nagyon jó a fizetés, a munkakörnyezet, a kollégák, de azt érzem, hogy nem bírom tovább csinálni, unottan, kedvetlenül, szinte depressziósan megyek nap mint nap. Van ötletem mihez kezdhetnék, de 2 kicsi gyerekem van, akiket el kell tartani, némi hitel, rezsi, kocsi, meg a váratlan kiadások és hacsak nem történik hatalmas szerencsém, szinte biztos, hogy nem fogok elég pénzt keresni egy jó darabig.

Amit most dolgozom, azt régen amúgy nagyon szerettem, de belefáradtam és már nem bírom.


márc. 24. 15:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

Én biztos nem. Én mindig úgy voltam vele, hogy biztosra mentem.

Nekem most lesz 2 éves a fiam. Rugalmas munkaidőben vagyok. Amúgy nem egy nagy szám, annyira nem vagyok oda érte. Szóval nem ez az álommunkahelyem. De baromi sokat számít, hogy tudom tologatni a napokat, reggel 8 után teszem ki a bölcsiben, és fél 3-kor már ott vagyok érte.

A fizetés se rossz, kapunk kafetériát, és van céges autó.

Nekem jelen pillanatban, amíg kicsi, addig tökéletes. Vannak terveim, végeztem egy iskolát is, de egyelőre maradok.

De ez én vagyok. :)

márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem, amíg nincs meg az új állás. Aktívan keresnék olyan munkát, amit szívesebben csinálnék és ha felvettek valahova, akkor mondanék fel a mostani helyen.
márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 babyboom567 ***** válasza:
68%
De mit nem bírsz benne?
márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Már semmit. Rengeteget kell beszélnem és nem vagyok a szófosós típus, délutánra egy épkézláb emberi mondatot nem tudok kinyögni, összeakadnak a szavak. Olyan is történt már, hogy szóra nyitottam a számat, de hang nem jött ki, azt hiszik bölcsiben már, hogy flúgos vagyok vagy beszédhibás. Csendet, nyugalmat szeretnék, nem egész napos fullgázon pörgést, zajt, beszédet. Görcsbe rándul a gyomrom, ha már megint beszélni kell. Ha hívnak pl mobilon, inkább fel sem veszem, csak visszaírok később, hogy bocsi, inkább írj, nem tudok beszélni.
márc. 24. 15:16
 5/31 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Ehhez kellene egy partner is. Egyedülállóként nem merném feladni a munkámat a bizonytalanságért.

Most hasonló helyzetben vagyok, váltani akarok, de én nem vagyok egyedül. És még így se merem csak úgy eldobni.

Az meg, hogy megszólalni se bír az ember... olyan általános, hogy már csak röhögök. A múltkor az orvosnál jártam így. Olyan szinten csak nyökögtem, hogy biztos hülyének nézett, pedig csak elfáradtam.

márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%

Amíg nincs másik állás biztos, hogy nem. Tegyük fel felmondasz. Mi van, ha fél év múlva se találsz másik munkát. Miből tartod el magatokat akkor?

Ha ennyire utálod keress másikat és felmondasz ha találtál.

márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
A "van ötletem mihez kezdhetnék" alatt azt értem, hogy saját vállalkozást indítanék. Nem pedig egyikből a másik ugyanolyanba mennék.
márc. 24. 15:32
 8/31 babyboom567 ***** válasza:
96%
Menj el táppénzre vagy 2 hétre,És közben ki tudod pihenni maga.Szerintem csak besokaltál, ami teljesen érthető!
márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%
Nem
márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Voltam már szabin is, táppénzen is, nem segített.
márc. 24. 15:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!