Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segítséget kérek, hogy tűrjem...

Segítséget kérek, hogy tűrjem el a férjem lányát, aki megkeseríti az életemet?

Figyelt kérdés
Más családban is vannak ilyen előző házasságból született gyerekekkel való szar viszony?

#Gyerek előző házasság
márc. 24. 22:33
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bárcsak tudna valaki hasznosat írni. Nagyon mèlyponton vagyok.
márc. 24. 22:34
 2/22 anonim válasza:
100%
Hogy keseríti meg?
márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Az se mindegy hány éves és miket csinál.
márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Màr 25 éves. És amikor àtjön mindig tiszteletlenül viselkedig. Màr a mádodik alkalommal konfliktust keresett velem. Lenéz. Elvárja, hogy süssek főzzek takarítsak mossak rá, ha átjön. De egy kedves szava nincs soha hozzám. Àtnéz rajtam
márc. 24. 22:43
 5/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibáimért előre is. Csak gyorsan írok, hogy hátha még többen tudnak ma reagálni a gondomra
márc. 24. 22:44
 6/22 anonim válasza:
100%
Hát ne tedd. Mit fog csinálni ellene?
márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Flegmáskodik. Egy miszpicsa. Aki elvárja, hogy körülötte forogjon a világ.
márc. 24. 22:50
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Ne tedd meg neki a dolgokat, a kéréseit.

Vagy ha kér valamit, akkor mondd meg neki, hogy: "Jó, de ide jössz a közelembe és velem együtt csinálod meg!".

márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az apját folyamatosan az orránál fogva vezeti, a férjem elkényeztette. Rajong érte. A nő viszont egy kva aki csak a külsejét használja ki, hogy érvènyesúljön. Tulajdonképpen senkit nem tisztel. Az igazi anyjára azt mondja. Hogy segglyuk
márc. 24. 22:54
 10/22 anonim válasza:
100%

Alapvetően nem biztos, hogy a te személyeddel van a baja. Tapasztalatból mondom.

Neki van egy apja és egy anyja és kész. Elváltak valamiért és az apa téged választott.

Nekem nagyon nehéz felfogni azt, hogy a szüleim rühellik/nem szeretik egymást. Én az ő 'gyümölcsük' vagyok és olyan érzésem van, hogy akkor én rohadt vagyok. Nem kellek, hiba voltam, nem is kellett volna megszületnem, mert már ők se szeretik egymást. Talán engem se, csak nem merik mondani.

Apámnak lett egy új barátnője és minden dühömet rá vetíteném ki, így inkább nem megyek át hozzájuk, hogy ne is lássam.

De ha ti sokat találkoztok, akkor talán türelemmel és megértéssel jobbá alakulhat a kapcsolat.


Nem ismer téged igazán, csak a fàjdalmát látja és nem tudja kifejezni az érzéseit. Nem neked szól szerintem, szóval próbáld nem felvenni. Mintha egy kisgyerek hisztizne, amiért azt hiszi, hogy a szülei nem szeretik.


Persze más oka is lehet, nem ismerem a viszonyotokat, van-e valós konfliktus is vagy nincs. Ha általában is frusztrált az életében, más feszültségeket is kivetíthet otthon.

márc. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!