Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan akadt ki az exem...

Jogosan akadt ki az exem jelenlegi párja, hogy az utolsó pillanatban (szerinte) miattam bukják az utazásukat?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy a tavaszi szünetben elmennek kicsit lazítani. Úgy volt megbeszélve, hogy minden gyerekre én vigyázok keddtől szombatig. Nekem közbejött, hogy egy barátnőmnél sokkal korábban jött a baba mint gondolták, apuka külföldön, így felajanlottam, hogy vigyázok az övéire is, amig apuka haza nem tud jönni. Mikor ezt az exem elmeselte otthon, a csaj kikelt magából, hogy így aztán nem hozza át az övéit, mert ki nem állhatja azt a barátnőmet és a gyerekeit se, követelte, hogy tegyem ki holnapra valahová nagyszülőkhöz vagy barhová őket. Én kiröhögtem és megmondtam, hogy szó sem lehet róla, akkor inkabb az övéi ne jöjjenek. Azóta áll a bál és engem okol, amiért elszúrtam az utazásukat, azt akarja, hogy fizessem ki az elbukott pénzt. Én ezt nem tudom és nem is akarom kifizetni nekik.

Szerintetek ilyen esetben kinek van igaza?


ápr. 1. 17:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Nehogymár kifizesd. Fogadjanak bébiszittert.
ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Neked ahhoz mi közöd, hogy nem szereti a barátnődet? A gyerekekre vigyáztál volna ugyanúgy.
ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%

Valamilyen szinten igen, hiszen nekik ígérted meg hamarabb, illene tartani a szavad.


majd ne lepődj meg ha a csaj majd keresztülhúzza a te terveid ha te utaznál gyerek nélkül.

ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#2 Ez az! Én is így vagyok ezzel!
ápr. 1. 17:39
 5/21 A kérdező kommentje:

#3 Igen, megígértem, hogy vigyázok a gyerekekre, és ez még most is áll. Ha viszont ő így nem akarja hozni, akkor ne hozza. Egyébként nem értem a problémáját. Mivel a barátnőmmel napi szinten találkozunk, így is találkoztak volna a gyerekek.

Amúhy az adott barátnőmmel már 14 éve vigyázunk egymás gyerekeire, ha valami dolga van a másiknak, szóval, ha úgy nézzük, mégis neki ígértem meg előbb!

ápr. 1. 17:44
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Semmit nem kell kifizetned, hiszen nem mondtad le a gyerekeit, csak ő hisztizik.
ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

3-as:

Nem tudsz szöveget értelmezni????

Vagy lusta vagy elolvasni a kérdést és csak veszekedni akarsz?????


A kérdezö továbbra is vállalná a gyerekek felügyeletét, az anyának nem tetszik, hogy másik gyerekek is ott vannak, akikre vigyáz.

ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Számomra nem tiszta a dolog.

Kinek a gyerekeiről van szó pontosan?

Az exed új nőjének a gyerekeiről?

Mert ebben az esetben, neki hol van az exe, a nagyszülők?

Számomra elég fura, hogy az exem új nőjének a gyerekét te pesztrálod.

ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 babyboom567 ***** válasza:
83%
Én egy nagyon barátságos, nagyon megértő,türelmes, gondoskodó ember vagyok,de hogy az exem új barátnőjének a gyerekeire NEM vigyáznék,az hótziher.Azért ez szerintem túlmegy egy határon.
ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, hiszen nem te mondtad le, hanem ő nem akarja így, ami az ő dolga. Nyilván nem fogod cserbenhagyni egy barátnődet azért, mert az exed párjának ő nem szimpatikus. Nevetséges, hogy ezen kiakad. Óvodában, iskolában is biztosan fog találkozni a gyereke olyannal, aki neki nem szimpatikus.

Neki amúgy nincs egyetlen családtagja vagy barátja, aki tudna vigyázni a gyerekeire, amíg elutaznak?

ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!