Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 gyerekkel milyen az élet?...

Fruzsica kérdése:

2 gyerekkel milyen az élet? Egy 4 évessel és egy 3 évessel? Ovit hogy oldjátok meg ? Viszitek mind kettőt? Anyák válaszait várom

Figyelt kérdés
ápr. 1. 20:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem is értem mire gondolsz?
ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon ertem, hogy mire gondolsz. Nyilvan cipelem magammal mindkettot, mert nem maradhat otthon egyedul az a gyermekem se, aki meg nem jar intezmenybe. A ferjem pedig nem tudja minden reggel vinni a nagyobbat munka miatt.

Ha meg mindketto ovis lenne mar, foleg nem ertem a kerdest…:D

ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Vittem mind a hármat, azt is, amelyik járt oviba, meg azt is, amelyik még nem. Ha reggel apjuk ráért, akkor ő csak az óvodásokat vitte értelemszerűen.
ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
4 és 3 éves már mindkettő ovis, tehát mindkettőt vinni KELL.
ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%
Ha szeptemberi a 3 éves, akkor az óvodakötelezettsége 3 év 11 hónaposan kezdődik, tehát nem biztos, hogy vinni kell. Egedül otthon hagyni nyilván nem lehet.
ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

4 éves volt a nagyobbik mikor született a kicsi. Nem is értem a kérdést. Mit hogy oldottam meg?

Nyilván ha ment a nagy oviba vittem a kicsit is.

ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Én sem igazán értem a kérdést. 5 és 3 évesek a gyerekeim, természetesen mindegyiküket viszem oviba, hacsak nem beteg vmelyikük.
ápr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%

Nem én csak azt viszem, amelyik hamarabb elkészül. A másik marad otthon és kitakarít, mire hazaérek🤣

Honnan jön nektek ez a sok hülye kérdés?

ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
De hogy oldjátok meg a nyári szünetet?
ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Mármint arra voltam kivancsi hogy ha nincs kocsi csak egy biciklim egy gyerek ulessel. Meg egy babakocsi . Hogy vigyem ovuba a nagyobbat ? Setaljanak? Vagy raknam mindkettot a babakocsiba? Az nem ciki? A kicsi meg nem fog jarni oviba mert szeptemberi.
ápr. 1. 21:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!