Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti akik császármetszé...

Anyukák, ti akik császármetszéssel hoztátok világra a babáitokat…Milyen gyorsan gyógyult a seb? Mennyi idő után tudtatok sportolni? Időváltozásnál éreztek fájdalmat?

Figyelt kérdés
Az orvosom egy sz*r alak! Mint orvos rendben van, de mint ember, hagyjuk… szóval tőle nem sokat tudok meg ezekről. Van nekem egy fél éves kisbabám, császárral született. Kezdenék vissza térni a hétköznapi futásaimhoz, ezért személyes tapasztalatokat szeretnék olvasni. Valamit mikor időváltozás jön akkor annyira fáj a seb körüli rész mint mielőtt meg akarna jönni. Ezek normális tünetek?

ápr. 1. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy olvasgasd a császárvonal cikkeit, ott nagyon sok segítséget kapsz ebben.

Nekem 3 hónapos a hegem, a hegmasszázs nagyon sok mindenben segít pl. Meg az ottani tornák is rengeteget segítenek, gyógytornászok készítik.

ápr. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

+1 az első válaszolónak.

A heged állapotán hegmasszázs javíthat, akár szakember által végezve.

A futással még ráérsz, először regenerálódj megfelelően.

ápr. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Én olyan 8 hónappal császár után kezdtem el eliptikus trénerezni. Próbálgassad majd, hogy mikor érzed azt, hogy eltudod kezdeni. Az eleje nem lesz könnyű amég alkalmazkodik a heged a sporthoz
ápr. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
6-9 hónap mulva lehet sportolni!
ápr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Minimum 6 hónap az előírás. Én addig is sokat sétáltam, 6 hónap után kezdtem kilómétereket megtenni, bringázni és elliptikus trénerezni. Fokozatosan, minél többet.
ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
5,5 hónapja csaszaroztak. Én amúgy se sportoltam soha, szóval erről nem tudok nyilatkozni. 1 hónapig fájt a hegem, nagyon, aztán elmúlt minden kb egyik napról a másikra, a frontokat enyhén érzem meg vele. Nagy sétákat szeretek tenni, szóval sem ebben, sem semmi másban nem akadályozott a heg azután a jó egy hónap múlva, viszont addig nem tudtam fájdalom nélkül az ágyban se megfordulni.
ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
ápr. 2. 16:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiába lontoztok lev6-9 hónap.Nem én találtam ki doki mondta.Mondjuk pont nem érdekel,ki mit csinál.
ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
14%
Én már császár után 4 nappal kilómétereket sétáltam, négy hét után már a sport is ment simán. Én 30 évig sportoltam, így tök hamar regenerálódtam. Amúgy 8 hét után már mindent lehet csinálni. Sokan azt mondják fél év, de azok csak rinyálnak és kifogásokat keresnek a semmit tevésre és az önsajnálatra.
ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
#9 j9 nagy a sötétség!
ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!