Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Behozhatta a rokonunk a...

Behozhatta a rokonunk a házunkba a kullancsot?

Figyelt kérdés
Nemrég volt nálunk babalátogatóban az egyik rokonunk, aki azt mesélte, hogy pár napja talált a házában egy kullancsot. ( van kutyája, de nem a kutyában volt, hanem mászott a padlon) Én azóta rettegek, hogy esetleg athozott egyet hozzánk is,(esetleg a ruháján, stb) főleg a baba miatt.
ápr. 2. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Lazits egy kicsit, meditalj, sportolj, igyal meg egy pohar bort este, stb. Mindegy, ami teged feltolt es megnyugtat, csinald azt.

De lazitanod kell, mert ennyire gorcsosen elni nem lehet.

ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Be. De ennél lényegesen nagyobb esély van arra, hogy séta közben odakint a gyerekre esett egy.
ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sőt ha te vagy a férjed voltatok a házon kívül akkor ti is bevihettétek...
ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Úristen b+!

Első gyerek mi???

ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, első gyerek. Tudom, nagyon túl tolom, amióta gyerek van. Kb. mindentől félek… próbálok ellene tenni, tudom nem normális ez. Nem tudom mi történhetett velem, régen nem voltam ilyen.
ápr. 2. 14:24
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Min rettegsz?? Nincs a babán kullancs, nem? Első gyerek gondolom...
ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Ha így rettegsz, akkor hogy fogod a fűbe, vagy fa alá vinni?

Lazítás kicsit, mert megbolondulsz

ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Az első gyerek nem mentség arra, hogy hülye vagy. 🤦‍♀️
ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
🤦🏽‍♀️Be. Ahogy te, vagy bárki más is. De ne marj el magad mellől mindenkit, mert, ha te diliházba kerülsz, ki fog vigyázni a gyerekedre?
ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Lazíts. Amitől félsz, annak az esélye erősen a nullához konvergál.
ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!