Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes beszerezni szárítógépe...

Érdemes beszerezni szárítógépet a kicsi születése előtt vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Ismerős említette, hogy nekik a legjobb vásár, amit a baba miatt vettek a szárítógép volt. Rengeteget kell mosni a kicsire, illetve időhiány miatt is jól jöhet. Hallottam már viszont olyat is, hogy sajnos tönkreteszi a ruhákat, nem szárít 100%-ig, hanem utána még van, amikt ugyanúgy ki kell teregetni, így annyira nem éri meg az árát.

Egyébként kifejezetten utálok teregetni/hajtogatni/vasalni, persze a hajtogatást nem úszom meg vele, de ha már időt tudok vele spórolni az is jó lehet.

Kérlek NE pontozzatok le senkit, szimpla véleményekre vagyok kíváncsi, erre a kérdésre nem létezik jó vagy rossz válasz.


ápr. 3. 14:55
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk is a leghasznosabb volt.
ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Két gyerekem van, 3 dolog, amit nem adnék semmiért, az a szárítógép, mosogatógép és a robotporszívó.

A szárító nem tett tönkre nálam egy ruhát sem és mindent megszárít szépen.

ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nekünk van szárítógép. Nem miatta lett véve, de tényleg hasznos dolog. Én nem mostam rengeteget a gyerek miatt, nekünk nem volt az a napi 4-5 ruhát elhasználós gyerek. Nyálzáskor is inkább a nyálkandőt cseréltem napjában többszőr.
ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerek van, átlag minden másnap mosok. Még nincs, de tervben van a szárítógép. Igen, vannak, amiket nem lehet szárítógépben szárítani meg van, ami nem is fér bele (hatékony szárítás szempontjából), de azért nem mindegy, hogy kidobsz két pulcsit meg esetleg egy takarót a ruhaszárítóra, vagy fél órát elszöszölsz a kis babazoknik halmazával.
ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
28%
Max a teregetés idejét spórolod meg vele, mert az ugye mindegy, meddig lóg a szárítón :)
ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk is van, és írtó hasznos.

A fiam extrém bukós volt, napi 4-5-6 ruhacsere, 1-2 naponta lepedő és matracvédő csere, és tucatnyi textilpelus..

ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
61%

Van nekem is de én csak a törölközőket és ágyneműket szárítom vele, nyáron imádom a kiteregetett ruha illatát, télen pedig a radiátor előtt másnapra meg is száradnak.

Annyival meg több mosás nem lett a baba miatt pedig 2 gyerekem van

ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt szaritogepem, egyedul az agynemuknel hasznaltam, amugy nem szerettem. A gyerekemre heti 1x mosok szuletese ota, pedig nincs is egy egesz szobat beterito ruhatara, szoval igy nem nagyon latom szukseget. Szerintem felesleges csak a gyerek miatt szaritogepet venni.
ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
88%
Gyerektől függetlenül is vennék ha elférne. Hajrá.
ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%

Az egyik leghasznosabb gép a háztartásban. Mikor pici volt a gyerek, még nem volt, se mosogatógépem, ma már azt sem tudom, hogy élhettem nélkülük...

Plusz nekem a benti teregetéstől (télen) mindig fájt a fejem, a szárítógép ezt is megoldotta :)

ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!