Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól számoljuk mikor...

Mikortól számoljuk mikor egyen a baba,mikor elkezte vagy mikor befejezte?

Figyelt kérdés
ápr. 4. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Amikor éhes.
ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Igény szerint etesd, ne az órát figyelve.
ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Szoptatásnál úgy mondta nekem a védőnő, hogy kezdéstől kell számolni (ébresztenem kellett enni az első pár hétben sárgaság miatt).
ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is ébreszteni kellett, mert sárga korababám van. De ő sokszor a mellemen aludt és álmában is evett. Ha mondjuk egy órát aludt a mellemen, aztán felébredés nélkül szopott egy nagyot, akkor inkább onnan számoltam.
ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tápszeres,nem adhatok neki minden órában egy adagot,szétdurran. Köszi 3as
ápr. 4. 22:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

En onnan “szamoltam”, mikor befejezte a tapszert.

De nem idore etettem, csak egy applikacioban vezettem, hogy mikor eszik, alszik.

Egyebkent o kb 1,5-2 orankent kert enni egy darabig, aztan magatol atallt 3-4 oras evesekre.

Nem eheztettem, ha kert, kapott.

ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amikor kezdte. De az, hogy 2 óra 50 percre vagy 3 óra 10 percre éhezik meg, semmi jelentősége, én ennyire nem néztem pontosan. Általában azt tartottam fejben, hogy pl 2 körül evett, de nem pontos időt. Aztán úgyis a baba jelzéseire figyeltem, volt mikor 3,5 óra múlva se mutatta éhség jeleit, máskor 2 óra alatt megéhezett és meg is etettem. Enyém is tápszeres volt. És természetesen sírt csomó más miatt is, nagyjából ezért is tartottam számon mikor volt az utolsó evés,hasfájós volt.
ápr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is tápszeres a babám és én az evés befejeztétől számítom neki.

Nálunk így bevált.

ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét lányom tápszeres volt. Akkor és annyit adtam nekik amennyit kértek.

Engedd már el ezt a baromságot hogy időre esznek. Én is akkor eszek amikor megéhezem

ápr. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tápszerrel is lehet igény szerint etetni.
ápr. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!