Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lyukasztottátok ki a...

Hogyan lyukasztottátok ki a mam tanulópohár csőrét?

Figyelt kérdés
Vettem egy tanulópoharat amihez járt egy cumi fej és egy csőrös fej és nincsen kilyukasztva. Na most a csőrös részét nem akarom elrontani...

#Mam etető pohár
ápr. 8. 09:58
 1/4 babyboom567 ***** válasza:
100%
Fotózd be.De szerintem az hibás, ezeket nem kell már lyukasztgatni
ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos? Nem egy vizcsepp van rajta athuzva, ha megnezed a cumi aljan/ oldalan a jelet?Azt ugy kell szivni, hogy kozben raharapsz es csak vizzel lehet hasznalni, probald ki. Amugy eleg bena, kisfiam meg se tanult ezzel a cumival inni :D

De ha megis hibas, akkor egy tuvel at tudod szurni.

ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát most fogpiszkálóval megnyitása erre egy kicsit beszakadt aztán próbáltam inni belőle hát jött máshonnan is. Hát annyira pici a lyuk hogy ebből inni vizet lehetetlen😅 ezzel nem hiszem hogy az én kisfiam is megtanulna 🙄
ápr. 8. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is vettem sajnos. Felesleges pénzkidobás volt. A sima cumi fejből olyan lassan folyik ha szívja a baba, mint ha 1 hónapos babánkak lenne, a csőrös része pedig szerintem teljesen kényelmetlen neki. Cumisüvegekből én csak Philips Aventet használok, inkább vettem tanulópohárból is Aventet..biztos ami biztos.
ápr. 10. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!