Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha hivatalosan lemondok az...

Ha hivatalosan lemondok az apasági jogaimról az exem új férje javára, akkor visszakövetelhetem az addig kifizetett gyerektartást?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 16:53
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
98%
tuti troll. ilyen fogykos ember nem létezik
ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
80%
Te egy gerinctelen féreg vagy. Nem elég, hogy a saját gyermekedről nem gondoskodsz, de pénzért még zsarolsz is. Szánalmas vagy.
ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Csak amit kifizettem abból szeretnék visszakapni valamennyit.
ápr. 13. 17:26
 14/35 anonim ***** válasza:
91%
De egy fillérb@szó vagy te b+
ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
90%

Az a gyereked pénze, és megnyugodhatsz kb az ellátásának a felére se volt elég a pici pénzecske amit fizettél. mert gondolom nem 100-150 ezret adtál havonta.


Értem, tehát anyád is visszakérte tőled az összes pénzt amit rádköltött születésedtől nagykorúságodig, amint betöltötted a 18at igaz?

ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom miért szánalmas a kérdező. Mindenkinek szive joga eldönteni,hogy akar e egy adott élethelyzetben maradni vagy sem. Igy is jobb mindenkinek,ha lemond a gyerekről. Van esély mindenkinek egy szebb életre.
ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
91%

16 azért szánalmas mert vissza akarná venni a gyereke pénzét.


És joga gumit húzni lett volna, ha nem akar gyereket.

ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
91%
A te apád nem követelt kártérítést a hulladék anyádtól, hogy ilyen férget nevelt?
ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
8%
Akkor sincs itt joga senkinek itélkezni,gondolom itt mindenki nagyon tökéletes,és sosem vétett hibát egész életében :)
ápr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
93%
19es, olyat nem amivel másnak ártok szántszándékkal mint a kérdező:-)
ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!