Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Nagy melegben mit...

Anyukák! Nagy melegben mit vesztek fel a játszótérre?

Figyelt kérdés

Linkeket is szivesen nézek.🙃 Annak örülnék a legjobban.


30 éves vagyok. Homokóra alakom van, de szélesebb a bordám és a hátam + van egy kis hasi feleslegem. A hosszú ruhákban nagydarabnak érzem magam, a rövidnadrágokat nem szeretem, a hasam miatt előnytelenek is. A miniruhàk jól állnak, de egy játszótérre hajolgatni nem fogom felvenni őket. Hosszú farmert és melegítőt a nagy melegben messze elkerülném.


Mit ajánlanátok?


Előre is köszönöm.😊



ápr. 24. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor már olyan idő van, hogy sok a hosszú nadrág, akkor én leggyakrabban rövidnadrágot húzok, és a hasam miatt hozzá bövebb, lenge vagy húzott aljú felsőket. (De nekem mindig nagy a hasam, így farmerhoz is ilyen felsőket hordok.)

Viszont én a hasamat leszámítva elég vékony vagyok, és szeretem a hosszú és (nem túl) rövid ruhákat is, főleg ami mell alatt húzott és utána bővül, az kényemes is.

Szűk, felcsúszós miniket nem hordok, ha pedig pont attól tartok, hogy túl lenge a ruha, és emiatt látszana ki valami, akkor nagyon rövid pamut rövidgatyát veszek alá néha :)

ápr. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Olyan lenge 'egybe' ruhákat, amelyek megfelelően hosszúak a hajolgatáshoz, de nem maxi ruha, mert alacsony vagyok.

Vagy lenvászon anyagú ruhákat.

ápr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem divatbemutatózok a játszótèren :D biciklis leggings ès egy bővebb póló tökéletes a homokozóba.
ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Térdnadrág plusz egy szép póló.
ápr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb. csak azt nézem, hogy ne legyen koszos és lyukas. :D

Általában valami cicanaci szerűséget és egy hosszabb pólót/tunikát, hogy takarja a hátsóm.

ápr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Rövidnadrág és az alkatodhoz képest előnyös felső. Ha mégis ruha, akkor nem mini, nem maxi, hanem térdig érő.
ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amit egyébként is. Póló, térdnadrág (vászon, len), gyalogló-balerina (Decathlon). Sportos, kényelmes, de nem topis.
ápr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!😊
ápr. 24. 11:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra, olyat, amiben tudok a gyerek után csúszni-mászni. Vékony, kényelmes rövidgatya, amiből nincs kint a fenekem, ha lehajolok, meg valamilyen felső, ami nem mélyen dekoltált, hogy a játszótéri apukák előtt se kerülhessek kínos helyzetbe.
ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a rövidnadrágot, nyáron, nagy melegben hosszú, bő, vékony nadrágot szoktam hordani, ilyeneket, mint ez: [link]

[link]

ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!