Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van aki csináltatott pl prena...

Van aki csináltatott pl prena tesztet, mindenre negatív volt, mégsem alakult jól bármi is a terhesség alatt, vagy a babával?

Figyelt kérdés
Nagyon para mamai vagyok. Sajnos nem az első terhesség, de első baba, és minden kis apróságon stresszelek. Prena teszt készült. Teljesen negatív mindenre. Havonta járok magán orvoshoz, első genetikai tökéletes volt, most megyek a másodikra pénteken, és nagyon izgulok. 😞 őszintén csak egy kis megnyugtatásra vágynék. Vagy szép történetekre. Kicsit depis napom van. 🩷 21 hetes vagyok!

ápr. 24. 11:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
A kérdésedben az van, hogy olyanok írjanak, akiknek a jó prena ellenére probléma volt a terhességükkel. A leírásod végén meg szép történeteket akarsz. Ne haragudj, de ez most szíven ütött. Remek prenám volt, de elfolyt a vizem 23 hetesen. Ha neked ez szép történet, akkor egészségedre.
ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam meg. De köszönöm a kielégìtő válaszod. Igen kedves ember lehetsz.

A babádat nagyon sajnálom! :(

ápr. 24. 12:12
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
Nem is értem minek kell két genetikai prena tesztet csinálni. A genetika nem változik meg. Ha jó az első a második is. Amúgy meg ha minden rendben van éld az életed, tervezd a baba várást és ne parázz amíg nincs min.
ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3 genetikai ultrahang kötelező
ápr. 24. 12:13
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem újra vérből nézik a genetikai tesztet. Félre értettem bocsi. De akkor se parázz annyit. Az csak árt
ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 próbálok.
ápr. 24. 12:20
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Attol meg lehet baj, hogy a prena negativ, mert az csak bizonyos genetikai betegsegekre szul. Nem lehet a vilagon mindent kizarni.

Meg mondjuk mi szamit rossznak ugye. Vegulis a nifty negativ lett, egeszseges kisfiam szuletett fizikailag, de egyebkent valoszinuleg autista (meg nincs diagnozis, de rajta vagyunk az uton).


Szoval baj az lehet, barmikor. Felesleges elore ezen porogni, mert nem tudod befolyasolni.

ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%

#1! Jaj, igazad van, de ezt nem kellett volna elolvasnom.

Én is paramama vagyok. Az 1.genetikaim tökéletes volt, a 2. is, a NIPT tesztem is(alap Trisomy), a magzati szívultrahang is(korom miatt kellett.)

Egyelőre minden jól megy, de most most kicsit parázom, nehogy elfolyjon a magzatvízem😕

23hkm

ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Teszttől függetlenül annyi gond lehet akár a terhesség alatt, akár azután, hogy megszületett a baba, hogy el sem tudod képzelni sajnos… Ezek a tesztek a genetikai rendellenességeket szűrik, pl azt hogy idő előtt megreped a magzatburok fertőzés okozhatja, de egyébként ezek összességében nem olyan gyakori dolgok. Eleinte én is nagyon parás voltam, főleg a 12 és a 20 hetes ultrahang előtt, azóta voltunk már babamozin is, szerencsére a babával minden rendben, egészségesen fejlődik. Azon meg hogy mi történhet, tényleg annyira felesleges aggódni, kb annyi esélyed van, mint hogy mondjuk holnap elüt egy autó, sőt, lehet az utóbbira még több is. És amúgy hidd el, saját tapasztalat, a legtöbbet azzal ártassz a nyugalmadnak ha ilyen fórumokat nézegetsz, mivel nyilván a többezer emberből aki ide jár lesz olyan ami már megtörtént, pedig alapvetően elég kicsi az esélyed rá :)
ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🥰
ápr. 24. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!