Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló kismamák! Szerinte...

Egyedülálló kismamák! Szerintetek érdemes szólni az apukának hogy program császárom lesz?

Figyelt kérdés
Mikor betöltöttem a 22 hetet meggondolta magát, ő erre nem áll készen. Letörölt mindenhonnan, üzenetekre nem válaszol, csak a szüleit lehet elérni de ők se tudnak mit kezdeni a helyzettel. Az elején apás szülést akart, és tudom hogy egy császár másabb de ti szólnátok neki hogy hamarosan eljön az ideje és ha szeretne jönni akkor jöhet?
ápr. 24. 18:09
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy
ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
92%
Te mit szeretnél Kérdező? Te szeretnéd, ha ott lenne a gyerek apja? Te szeretnéd, ha a fiú részese lenne a gyereked életének?
ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy nem.
ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom apasági sincs, egy gyerektartast sem fizetne.

Szólna neki a franc, ha megszuletik küldenek egy üzenetet, és letiltanam a szüleit is. Gondolom nem segítettek egy db pelenkaval sem.

ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Szeretném ha része lenne a fiúnk életének, de azt nem ha egyszer látogatná máskor meg nem. Azóta barátnője is van, és mindennap nyugodtan fekszik le úgy hogy tudja hogy lesz gyereke.
ápr. 24. 18:31
 7/44 anonim ***** válasza:
94%

Nekem más a szitu, mert én eleve egyedül vállaltam, így fel se merülne.

De a helyedben tuti, nem szólnék. Ott akart lenni, de meggondolta magát, ezt egyértelműen jelzi a viselkedésével. Nekem a hátam közepére nem hiányozna, császárnál meg amúgy se venném semmi hasznát.

Ne így akard visszaszerezni.

ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Még nem született meg, de igen nincs apasági.
ápr. 24. 18:33
 9/44 anonim ***** válasza:
65%

" és letiltanam a szüleit"


Azért egy jó nagy prosztóság, ha ők egyébként nem ellenségesek. Lehet, hogy ők tudnának jó nagyszülők lenni, nem tudjuk, hogy állnak a dologhoz, miért kellene öket büntetni a gyerekük hülyesége miatt?

ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Otthagyott téged félidős terhesen, azóta más nőt kúrogat, letiltott, egyszer nem keresett a gyereketek egészsége, vagy a tied miatt.


Minek reménykedsz? Minek áltatod magad? Mi változna ha ott lenne a szülésen?

Ne legyél buta. Nőjj fel a gyerekedhez! Hidd el, jobb lesz neki egy lézengő apánál az is, ha egyedül neveled.

ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!