Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hová tűnik a terhes kiskönyv...

Hová tűnik a terhes kiskönyv miután hazamegyünk a kórházból?

Figyelt kérdés

Mert én vagy elhagytam, vagy otthagytam, vagy az OEPnek kellett az egyszeri anyasági miatt beküldeni és ott van ,vagy nem tudom hol van ,mert itthon tuti nincs. Bevallom mikor a papír ügyeket intéztük császár után még nem voltam a helyzet magaslatán és fogalmam sincs, hogy hova tűnt a kiskönyvem, pedig emléknek nagyon szeretném.

Ti tudjátok, hogy a kórházból azt kiadják,vagy be kell az OEPhez küldeni, vagy én voltam béna és bent hagytam a kórházban (vagy ott felejtették el visszaadni, mint még pár dolgot....)?


ápr. 24. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ott porosodik a polcon mindkettő. Amolyan emlékek :D De az tuti, hogy nem kell beküldeni sehova, se OEP se senkihez. Sőt, szerintem nekem a kórházban nem is kérte senki, megvoltak már az adatok a rendszerben, nem azzal foglalkoztak, hogy a kiskönyvet nyálazza bárki is. A kórházban kiállított igazoláshoz kellett talán, hogy ugye részt vettem a mittudoménhány terhesgondozás alkalmon, ami jogosulttá tett az egyszeri anyasági támogatáshoz, de lehet még ahhoz se kellett.

Szóval szerintem csak simán elvesztetted. Bocsi.

ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ottfelejtetted szerintem. Nekem mindkettő megvan.
ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
Nekem elvették, kaptam egy igazolást az anyaságihoz.
ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazolast én is kaptam de nem emlékszem hogy a kiskönyvem is megkaptam-e. Na de majd felhívom a kórházat.
ápr. 24. 18:56
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a zárójelentéssel együtt kaptam vissza szülés után, ezután nem kellett küldeni sehova.
ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő itthon.
ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindkettő megvan, nem kérték a kórházban sem. És máshol sem.
ápr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a 4 itthon van.Szerint akkor ott felejtetted.
ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam van mindkettő
ápr. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%
#3 vagyok, köszi a lepontozást. Igen, elvették, és nem kaptam vissza, pedig kértem. Azt mondták, ez a protokoll, a terhesség végével a kiskönyv érvényét veszti, és nem adják ki.
ápr. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!