Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babánál hogy tudom pontosan...

Babánál hogy tudom pontosan az én Ügyfélkapumon elérni az ő e.ü doksijait?

Figyelt kérdés
El tudom intézni online vagy be kell előtte menni személyesen is?
ápr. 28. 22:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem kell mar jelen lenni, januartol valtozott, eleg egy szulo a szemelyihez!
ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
#6 vagyok, de igen, meg lehet csinálni epapíron, nekem sikerült, kétszer is.
ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

12# Mikor? Mert én éppen azért próbálkoztam e-papíron, mert mindenhol azt olvastam, hogy lehet így is intézni. (Akar a fene bemászkálni gyerekkel, ha nem muszáj.) Majd 2 hét után kb. elutasítottak arra hivatkozva amit írtam és személyesen azt mondta az ügyintéző, hogy korábban lehetett, most nem lehet.

Nekem ehhez képest mondjuk újdonság, hogy ügyfélkaput simán lehet neki online nyitni. Nem értem a logikát, de elhiszem... Itthon már nem kell meglepődni semmin. :D

ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Megpróbálom akkor együtt, ha már be kell menni úgyis a személyi végett.

ápr. 29. 16:11
 15/15 anonim ***** válasza:
#6-#12 vagyok, akit nullára pontoztak. Idén januárban intéztem mindkét gyerekemnek online epapíron. Sikerrel.
ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!