Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gazdagabb embernek szülnél...

Gazdagabb embernek szülnél gyereket pénzért? (Pl. Mert a párja nem szeretne gyereket.) Te neveled, nem veszi el tőled, anyagilag támogat.

Figyelt kérdés

A párommal remekül elvagyunk, én már szeretnék gyereket, de ő egyáltalán nem... A megoldáson gondolkodunk, és felmerült, hogy mástól legyen, barátilag, de nyilván ösztönözni kell az anyajelöltet...


Ti szülnétek gyereket anyagi támogatásért cserébe? (A gyerekkel foglalkozna, anyagilag támogatná, és nem venné el tőled.)


máj. 17. 20:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Gyereket normális ember csak normális kapcsolatba szül. Ha a pároddal nem egyeznek a nézeteitek ebben a fontos - ha nem a legfontosabb - kérdésben, érdemes lehet elgondolkozni rajta, hogy tényleg egymásnak valóak vagytok-e.
máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Zagyva az iromàny is meg a gondolat is
máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
A béranyaság illegális Magyarországon.
máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Azt sem érteni, hogy te ki vagy a sztoriban. Emberért, ideértve csecsemőt is, pénzt adni emberkereskedelem.
máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Itt van egy kis félreértés... nem béranyaságról, vagy emberkereskedelemről van szó.

Ismeretségi körömben sok egyedülálló anyuka van, aki egyedül neveli a gyerekét (az apa vagy foglalkozik velük, vagy nem, gyerektartást vagy fizet, vagy nem). Itt is kb. erről lenne szó, az anya neveli a gyereket, barátilag elvannak az apukával, látogatja a gyereket, és fizet gyerektartást.

máj. 17. 20:48
 6/33 anonim ***** válasza:
95%
Ennyi erővel adj spermàt úgy lesznek utódaid, igaz nem látod őket, de írod hogy S gyerek a szülő nőnél lehetne. Így amúgy végképp nem értem a lényegét hogy pénzt adsz azért hogy vlk szuljön neked de a gyerek az anyjánál maradhat?!
máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%
Bár nem értem az egész sztorit, de ha legális is lenne ez a dolog, akkor sem értem, hogy miből gondolod, hogy ha ő egyáltalán nem szeretne gyereket, akkor majd annak örülne, meg veled maradna.
máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Szültem olyannak, aki le sem sz.. minket, nagy nehezen kiharcoltam 65 ezer Ft gyerektartást, de még most is rá kell szólni, hogy utalja.. Simán bevállalnám olyannal, aki alkalmanként ránéz a gyerekre, és anyagi szempontból normális életet biztosít neki.
máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Szóval tényleg nem értitek... érdekes, de más sem.

Adhatnék spermát, de akkor nem látom a gyereket, és én pont, hogy foglalkozni szeretnék vele, eljárni programokra, segíteni neki az életben, stb.

Az is bennem van, hogy mondjuk 20-30 év múlva legyen egy rokonom, akivel lehet beszélgetni, számíthatunk egymásra, van valaki az ember mellett.


A páromat egyáltalán nem zavarná - nem szexelek az anyával, nem csalom meg, vagy ilyesmi, laboratóriumban hoznánk össze a gyereket.

máj. 17. 21:05
 10/33 A kérdező kommentje:
"kiharcoltam 65 ezer Ft gyerektartást" - Ismerősök is kb. ennyit kapnak, de nem hittem el... Ez most megdöbbentett, én havi minimum 200-ban gondolkodtam (normális étel, orvosi kiadások, magánóvoda).
máj. 17. 21:13
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!