Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 13 és 6 éves gyerekeket...

13 és 6 éves gyerekeket otthon hagyni míg dolgozik a szülő?

Figyelt kérdés
Vélemények?
máj. 21. 12:19
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
67%
szomszédunkban 6,10 és 13 évesek a gyerekek. Ők simán otthon vannak hagyva.
máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez egy jó kis összefoglaló cikk, miket kell átgondolni, mérlegelni.

máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
83%
Te ismered őket te tudod, hogy milyenek te hagytad őket már esetleg egyedül egy két órára te beszélgetsz velük, hogy nekik erről mi a véleményük. Mi anno ennyi idősen otthon voltunk hagyva gond nélkül. De van olyan ismerősöm akinek a 9 éves gyereke pl nem akart egyedül otthon maradni.
máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Maximum 1 órát voltak már egyedül. Megbízhatóak, de kicsit azért félek.
máj. 21. 12:31
 5/54 anonim ***** válasza:
47%

Biztos nem...

A 13 évest talán, abban az esetben ha 100% megbízható, van közvetlen szomszéd, telefon de egész napra én biztos nem hagynám otthon. 4 órára igen de többre nem...

Ebben az esetben hogy neki kellene egy 6 évesre is vigyázni biztos hogy nem! Hiába megbízható egy 13 éves GYEREK nem tud 100%-ban megbízható módon vigyázni egy másik gyerekre

máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
94%
Egész napra nem hinném, de néhány órára simán...bár nyilván attól is függ, hogy milyenek a gyerekek
máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
57%
Én sokszor voltam otthon öcsémmel kettesben, igaz ő akkor 7 éves volt, én 12. Ha a kicsi nem eleven, szót fogad a nagynak, szeritnem simán otthon hagyhatóak. Mi időnkben még mobilok nem is voltak. Most akár órankent tudod őket ellenőrizni, vagy ha gond van, egyből tudnak hívni. Persze attól is függ a nagy milyen.
máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 Morzsi007 ***** válasza:
43%

Egy hetedikes gyerekről beszélünk, akinek már tudni kellene vigyázni egy 6 évesre szerintem, régen ez nem volt kérdés. Manapság meg tényleg mindenki elérhető, telefonon, akár benti kamera segítségével is többször haza lehet pillantani.

Persze a gyerekek is mások lettek, mint régen, ma már nem minden köti le őket, függ a viselkedésüktől is.

máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
72%
Gyerekre gyereket nem bízunk!
máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
77%

Gyerekre jogilag nem bizhatsz gyereket. Ha valami tortenik, te leszel az, aki bortonbe megy (meg a ferjed).

A 13 evesre tennel ekkora felelosseget ? 6 eves meg pici.

máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!