Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb hely,...

Mi volt a legrosszabb hely, ahol lebetegedett a gyereked?

Figyelt kérdés
Amikor nem otthon érte valamilyen betegség, mi volt a legrosszabb hely ahol bekövetkezett a betegség? Hol történt és mi baja lett?

máj. 21. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Játszòtèren olyan hasmenès, hogy nem èrtünk ki. Repülőre beszàllàs közben hànyt egy nagyot. Ismerősöknèl ottalvòs vizit alatt kèz-làb-szàj fàjàs. Felvidèki tùràn hànyòs-hasmenős-làzas betegsèg. Magyarorszàgra làtogatva olyan gyulladàs, hogy egy hèt intravènàs antibigyòra kòrhàzba került.
máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem élünk együtt az apjával, amikor ott lebetegszik, katasztrófa.

1. Rögtön orvoshoz rohan Vele, ahol előadja, hogy hónapok óta beteg, csoda, hogy még él.

2. Teletömi gyógyszerrel és az sem érdekli, ha oetfajtát ad ugyanazzal a hatóanyaggal.

máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én anno az ország másik felében egy kiránduláson lettem beteg, begyulladt a vakbelem. Egy hétig kórházban feküdtem, távol otthonról. Műtöttek is.
máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Óvoda...
máj. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsiben lázasodott be kúszott fel majdnem 40 re is de nem adhatnak gyógyszert..

Mire oda értem a gyerekért vittem haza útközben már hányt is a láztól.

Iskolában hasonló. Gyogyszert nem adnak a gyereknek azt is megvárják mig elájul, de még vízzel sem itatják.

Máskor napszúrástól vittem haza suliból félajultan a tanítóknak meg le sem esett hogy napszúrása van.

máj. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Megérkeztünk egy nehezen összeszervezett nyaralás helyszínére, kipakoltunk, majd lázas lett.
máj. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ovin kívül nem lett beteg még sehol.
máj. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Derjaderja ***** válasza:
100%
5. Érdekes, nálunk tartanak a bölcsiben Nurofent, egyszer lett lázas a fiam, és felhívtak, hogy adhatnak-e neki. Mitől függhet ez?
máj. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Derjaderja ***** válasza:
100%
Nálunk a karácsonyi betegségek a sztárok.
máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8. Nem tudom de ha a szülő adna bármit is be a bölcsibe amit szednie kéne napközben, akár egy vitamin vagy probio, nálunk még azt sem engedik.
máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!