Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Béla névről?

Mi a véleményetek a Béla névről?

Figyelt kérdés

máj. 22. 16:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Klasszikus név. Gyerekek között ma már viszonylag ritka. Ha tetszik, jó ötlet.
máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Ritka női név... XD
máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Nem s
máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem tetszenek a régies nevek, István, Zoltán, László, Attila, Gyula stb, de a Béla pont nem. Ennek ellenére nem gondolok semmi rosszat magáról a névről, szerintem teljesen normális.
máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Öreges, bugyuta.
máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%

Ha régies, ha nem egy csúnya név.


Persze, nem kell minden gyereket Rikárdónak meg Dzsúliónak hívni, na de egy ronda nevet csak azért mert régi felhype-olni sem kell + mindenki végBélának fogja hívni.

máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

"Helló! Béla vagyok. Egy gombgyárban dolgozom.

Egy nap a főnököm azt mondta: te Béla! Te nem dolgozol eleget!

Nyomogasd a gombot a jobb kezeddel!" (ésígytovábbésígytovább)


Egyből ez ugrik be erről a névről. Semmiképpen sem adnám, kb olyan szinten van már a köztudatban, mint a Móricka meg ezek, viccekben szerepel. Nyilván ha nektek ez a név a szerelem, akkor bocs, nem akarom nektek cikizni, de szerintem nem jó döntés (ha már véleményt kérdezel), inkább egy minimálisan modernebb, B-betűs alternatívát keresnék, ha már.

máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Hogy pontosítsunk!


"Béla vagyok, Béla vagyok, egy gombgyárban dolgozom, és azt mondja a főnőköm: te Béla, te Béla, há nem dolgozol rendesen, nyomd azt a gombot a jobb kezeddel is".

máj. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Alapjába véve egy klasszis név, királyunk is volt belőle. Viszont az elmúlt években inkább vicc, poén név lett, valószínűleg ezért sem népszerű. Ha nektek tetszik és el tudtok vonatkoztatni, akkor nyugodtan adjátok. Legalább nem a sokadik Bence vagy Noel.
máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

Hát, ha ez ilyen "szerelemnév" nektek, mindenképpen adjatok mellé még vmi 2. keresztnevet is, de én amúgy a Bélát nem adnám, de amúgy korrekt név.

[link]

máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!