Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik otthon vagytok kisgyermek...

Akik otthon vagytok kisgyermeketekkel, mit mozogtok esztek esetleg hogyan fogytatok le?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 21:48
 1/4 anonim válasza:
100%
én 13hós babámmal vagyok itthon.egy héten legalább 5-ször tornászok itthon úgy fél órát,amikor van egy kis idöm.kislányom nem valami jó alvó,néha olyankor az apjával játszik.kiegyensúllyozottan és változatosan próbálok enni főleg mert még mindig szoptatok.fogyizást ha szoptatsz nem ajánlok.én igy is leadtam a felesleget,sok gyümölcs és zöldség alényeg,és ha tudsz sétáljatok rengeteget.
2010. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Norbi Dvd-ket vettem, hármat is,azokra szoktam tornázni. Cukor és lisztmentesen kell mellette étkezni és akkor hatásos.
2010. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tornázni nem szoktam, de pár hétig csináltam a Norbi diétát, amikor 7 hónapos volt a kislányom, kizárólag 1-es kódú ételt ettem. Mindezt szoptatás mellett, mert így is ettem elég szénhidrátot, és még több is lett a tejem. Le is ment 6 kg viszonylag gyorsan. De még 3-4 kg rajtam ragadt, a hasam sajnos nem akar lemenni. Igaz, jóval kisebb lett, de még mindig van ott fölösleg.
2010. okt. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én másfél hónapig csináltam a "szénhidrát-diétát", lement 6 kg. Nem ettem kenyeret, csak abonettet, ezt egy hét alatt meg lehet szokni simán. Ebédnél alig ettem rizs/krumpli köretet. Főzeléket is nagyon keveset ettem, azt is abonettel. Reggeli, vacsora 2-3 abonett szalámival.Nekem a pizzás jött be, annak jó íze van, nem olyan fűrészporos:)

Nem tornáztam, se időm, se energiám nem volt, illetve nincs a 3 gyerek mellett.

2010. nov. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!