Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért bejelentett bérhez...

Miért bejelentett bérhez kötik majd a támogatásokat, családi pótlékot?

Figyelt kérdés

Miért bejelentett bérhez kötik majd a támogatásokat?

""Nagyon magas jövedelemnél meg fog szűnni a családi pótlék" - jelentette be Soltész Miklós szociális államtitkár "

Van több ismerősöm, akik egyáltalán nem a teljes fizetésükkel bejelentve dolgoznak, csak minimálbéren vannak papíron, a többit másképp kapják meg (pld boríték)....így van minden, ami a munkaviszony előnye...közben, több millió forintokat kapnak zsebbe...miért nem mennek ki és nézik meg, hogy milyen szuperjó házakba laknak, milyen autókkal(többel)közlekednek, hol nyaral a család egész nyáron stb...mindezt minimálbérből természetesen....

miért azt bántják, aki bejelentve dolgozik?

mi kapunk így is családit, de nem hinném, hogy a két szülő együttes 1milliós jövedelme lenne a nagyon magas jövedelem, közben meg a többszörösét megszerzők, szegény minimálbéresként mindenkor mindent megigényelhetnek...többjük van, többet kapnak

miért csak a bejelentett fizukat nézik, mért nem ellenőrzik, hogy hány lakása is van és milyen lakásban él az illető, akinek adnak...vagy akinek majd nem adnak...


2010. nov. 1. 10:42
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
mért dicsőség a csalás és a lopás?
2010. nov. 1. 15:02
 22/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem dicsőség!! De ebben a sz.. világban sokan nemtudnának megélni,csalás nélkül!
2010. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
46%
És a lopást nem arra értem,hogy átmegy valaki a szomszédba és ellopja a tyúkját,disznóját amiért a szerencsétlen dolgozik!! Én arra értem hogy nem sajnálomttól a családtól ahol keresnek 150ezret de abból alig marad valami mikorra kifizeti a csekeket, lakáshitelét! És megértem ha kijátsza az államot,hogy minimálbérért dolgozik! Nem sajnálom töllül azt hogy ezáltal mondjuk kap 50% kedvezményt a gyerekei iskolai,ovodai ebédjéről!! Ettől még senki nem rosszabb azoktól akik milliokat rabolnak!!
2010. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Én nem a 150e bérűeken akadok fenn, hanem aki minimálbéres és közben van 3 lakása, háza, 3 kocsi új rendszámmal 8-15 milla közötti értékben külön és stb és közben igénylik a támogatásokat és meg is kapják, míg akinek mondjuk 70ezer az egy főre jutója, az nem kap napközbeni támogatást.

Lehet, hogy tényleg irigy vagyok és muja, hogy nem tudok csalni én is, mert még ehhez is béna vagyok.

Jó lenne, ha mindenki jól meg tudna élni abból a fizubó, amit bejelentve kap.:) jó lenne neki és államnak is....remélem, egyszer ez lesz!

2010. nov. 1. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!