Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Öregebbek vagy fiatalabbak...

Öregebbek vagy fiatalabbak lettetek, mióta megvan a gyerkőc?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy az évek száma nőtt, de Ti hogy érzitek az életkorotokat?
2010. nov. 15. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, lehet, hogy nálam nem csak ezen múlott, de kicsit mindkettő. Öregebb lettem olyan téren, hogy már nem igénylem az állandó nyüzsgést - bár még mindig nagyobb rá az igényem, mint egy átlagos embernek szerintem -, és fiatalabb olyan téren, hogy szerintem a második tinikoromat élem :D
2010. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

vannak napok,mikor a 2 éves és az 5hónapos fiaim mellett nem 29nek,hanem 129nek érzem magam.

olyan változó,energikus,viszont punnyadós is lettem.vagyis ha a gyerekkel menni kell,akkor megyünk,de amint alszanak és is elnyúlok

2010. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Látom, nemcsak nekem jutott ez eszembe. Nekem csak egy csajszi van, másfél éve :)

Fiatalabb lettem, mert rugalmasabb, elnézőbb, lazább, mióta ő is van. Az idegrendszerem néha nem bírja, állati türelmetlen típus vagyok, pedig igyekszem.

2010. nov. 15. 20:44
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező!Én DETTÓ!:).)
2010. nov. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Per pill dédanyám vagyok, 7hét, és szülök, mellé 16hónapos dacockodó gyerek...

Nyáron 12évesnek is beillettem volna, mikor játszóztunk... Most tyhűűű. Rettentő türelmetlen vagyok, akár egy vénasszony.

2010. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 gyerekem van (majdnem 11 éves és 20 hónapos), papíron 39 éves leszek 1 hónap múlva, de 30 nál többnek nem érzem magam.

Mindenki szerint fiatalabbnak néztem/nézek ki a koromnál és belül is így éreztem/érzem.

2010. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is fiatalabbnak érzem magam, amióta megszületett a lányom egy éve. Most töltöttem a negyvenet, és bizony sokan mondják, hogy megfiatalított ez a leányka :)
2010. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hónapok alatt éveket öregedtem :( Tündéri de kicsit problémás gyerkőcöm van, a házasságom is tönkrement, láthatóan megöregedtem :( És belül is így érzek :(
2010. nov. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én eddig is gyerek voltam, de mióta gyerekeim vannak, még gyerekebb lettem, csak most felelősséggel :) :)

Pedig nem vagyok csitri, 31 éves vagyok.

Gyerekek előtt a bulizásban éltem ki magamat, most meg a játszótéren :)

2010. nov. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Négy gyerekem van,de ugyanúgy érzem magam mint 10évvel ezelőtt:)Imádom őket,mindent megbeszélünk kivéve a 2éves fiammal:)
2010. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!