Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnénk örökbefogadn...

Nagyon szeretnénk örökbefogadni egy csecsemőt. Sajnos a hosszú várakozási idő miatt félő hogy az alapítványokon keresztül már nem lesz lehetőségünk. (40 évesek elmúltunk) Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Lopjunk nektek gyereket?
2010. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hosszú a várakozási idő, ha fehér csecsemőt akartok! Cigánygyerekből van bőséggel, arra nem kell várni!
2010. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos a magyar adoptálási rendszer nagyon szigorú, ezért nem valószínű, hogy bárki meg tudná gyorsítani a folyamatot. A hivatalos procedúrákon még akkr is át kell esni, ha nyílt örökbefogadásról van szó. Rengeteg kritériumnak kell megfelelni, tanfolyamot kell végezni...stb. Sok mindennel én sem vagyok tisztában, ezért elnézést, ha valamit nem jól írtam. Azt tudom, hogy évekről beszélnek. Nem akarlak elkeseríteni, de ne számíts sok jóra, mert ezeket sehogy sem tudod elkerülni.
2010. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bölcső Alapítvány? Nyílt örökbefogadás? Az nem olyan hosszú procedúra, mint az "állami". Gyorsan jelenkezzetek, nehogy kifussatok az időből és emiatt egy babának ne legyenek gondos, szerető szülei! Drukkolok nektek! Nem feladni, menni, menni, menni....
2010. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olvassátok el itt találtok pár infót és telefonon is nyugodtan hívhatjátok az Egyesületet.Nagyon kedvesek és segítőkészek.

[link]

Először a Tegyeszhez kell majd bemenni és ott majd tájékoztatnak benneteket, hogy mi szükséges az örökbefogadás elindításához.Ha eldöntöttétek minél hamarabb induljatok neki, mert hosszú a várakozási idő.

Sok sikert hozzá!

2010. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértő válaszokat. Már megvannak a hivatalos papírjaink és sorban állunk csak a jogszabályi életkor határ miatt lehet hogy késő lesz.
2010. nov. 18. 08:51
 7/7 anonim ***** válasza:
írj privát és küldök egy email címet!!!most tölti a 12.hetet a baba a pocakjában és örökbe akarja adni,nyíltan.
2010. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!