Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudnék új Nania kerekes...

Hol tudnék új Nania kerekes hordozót vásárolni? Linkeljetek, ha Ti találtok, vagy tudtok esetleg, légyszi.

Figyelt kérdés
Próbáltam használtan keresni, de csak fiús színben találok. Ez létezik egyáltalán lányos színben? :s
2010. nov. 25. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy kerekes hordozó?
2010. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]



Magát a hordozót rá lehet tenni egy állványra, így könnyebb a bevásárlás, és ha olyan helyre megyünk, kisebb helyet foglal az autóban is. :)

2010. nov. 25. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia nekem van egy eladó ilyen hordozóm az expresszen meg tudod nézni ha gondolod.Nagyon praktikus találmány.Igaz a színe ennek is kék,lányosat én is csak újonnan találtam 26000 ft-ért.Én 12000-ért adom.

Veszprém megyében.

Üdv Beatrix

2010. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elküldenéd privátban a linket? :S


A Tiédet is és azt is ahol találtál újat lányosat? Tiédhez megvan minden? Szűkítő, lábzsák, esővédő? Postai úton el tudnád esetleg küldeni, ha úgy alakul? :)

2010. dec. 1. 14:20
 5/6 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a Tiédet. :)


Mennyire van kifakulva, mert a képen nem nagyon látszik. :(


De tényleg, hol láttál újonnan, már kíváncsi lennék rá, mert én hiába keresem, sehol nem találom. :(

Ha valahol látok is használtan, az általában kék. Vagyis eddig csak az volt. :)

2010. dec. 1. 14:28
 6/6 Sas Tünde válasza:

sziasztok, esetleg nem tudja valaki hol tudnék venni ilyen babakocsit, mert sehol nem találok!

Előre is köszi!

2011. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!