Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, ha egy 8-10 éves...

Normális, ha egy 8-10 éves kislány tejszínhabot fúj a szájába, hogy a kutya kiegye belőle?

Figyelt kérdés

És nem olyan mosogatórongy-szerű öleb, hanem kinti-benti keverék kutya, ami folyton büdös.

Csak én gondolom, hogy ez túlzás?


2010. dec. 11. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem normális, gusztustalan

A szülők ezt hogy engedhetik???

2010. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagy állatbarátok vagyunk, van kutyánk, de ez azért sok. Nem szólnak rá a szülei? Fújjjj...
2010. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
EZ NEM NORMÁLIS!!!!!!
2010. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Hát az konkrétan normális, hogy a gyereknek eszébe jut, mert sok marhaságot kitalálnak, találtam ki én is ilyeneket. Az viszont nem lenne normális, ha a szülők megengednék.

De gondolom nem a te gyerekedről van szó, szóval nem tudom hová tenni, hogy ez most miért is a te dolgod.

2010. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nekem szoba kutyatol is tulzas lenne.

Tesoimnak van szobakutyaja.

Imadja az egesz csalad, de ez akkor is eleg gusztustalan :S

off: kiskoromban (4 eves lehettem) noverem(6volt) felesegul adott a mamam keverek kutyajahoz :D

2010. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, kedves utolsó előtti, mert rokonokról van szó, ahol a szülők ehhez még tapsikolnak is és videóra veszik. Én konkrétan a felvételt láttam, és nem értették, hogy ezt én miért nem tudom értékelni.
2010. dec. 11. 19:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
jézusom, nagyon nem normális. Gusztustalan. Magyarázd el a szülőknek, hogy ez nem oké.
2010. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!