Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség alatt vagy szüléskor...

Terhesség alatt vagy szüléskor vagy kisgyermekkorban kiderül ha az anya elkapta az aidset vagy a hiv virust?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 10:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsennek tünetek nem derül ki. Nem szűrnek mindenkit automatikusan aids-re
2010. dec. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mindenféle vírusfertőzésre néz a nőgyógyász vizsgálatot a terhesség alatt. Felteszem, ha valamelyik pozitív lenne, szólnak és odafigyelnek, hogy a baba elkapta-e.
2010. dec. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
ha az anya fertőzött de nem tud róla, szülhet 3 gyereket úgy, hogy ki sem derül? gyerekeknek sincsenek véletlen se tünetei?
2010. dec. 14. 10:36
 4/24 anonim ***** válasza:

Ez már a 2. ilyen kérdés, tegnap dettó.


Gyanakodsz valamire?Vagy baj van?Kommentelj kérlek

2010. dec. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
A gyerekek amúgy akkor fertőződhetnek meg, ha hüvelyi úton születnek, de ha császárral akkor no problem
2010. dec. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Az attól függ. Lombikosoknak automatikusan csinálnak aids tesztet a terhesség előtt. Ha levetetitek a köldökzsinórvért a terhesség alatt kell egy ilyen teszt. De automatikusan, tb-re nem csinálnak aids tesztet.

Ellenben itt

[link]

lehet ingyenesen csináltatni (off: 2008-ban még 4eFt körüli összeget kellett fizetnem érte...)

2010. dec. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Menj el anonim aids szűrésre és kiderül.
2010. dec. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
nem dobott ki nekem tegnapi ilyen kérdést,vissza meg nem keresgéltem. kommentem: 6 éve élek házasságban, 3 lányom született. előtte gy férfival voltam, 5 éves kapcsolatban. Szóval összesen 2 férfival feküdtem le életemben. De mostanában kiderült, egyszer mikor össze voltunk veszve, lefeküdt egy "olyan" nővel. :( :( Ő azóta külföldön van (mióta szakitottunk végleg) nem tartjuk a kapcsolatot. És most iszonyatosan félek! Mi van ha tönkretettem 3 gyönyörű kislány életét. Nem császárral szültem amúgy.
2010. dec. 14. 10:40
 9/24 anonim ***** válasza:

nekem is feltűnt, tegnap tök ugyanez a kérdés.

Ráadásul a HIV vírust lehet elkapni és a HIV fertőzésből alakul ki az AIDS. Nem vagy-vagy.

Terhesség alatt nem derül ki, mint tegnap már leírták, mert nincs erre szűrés. Gyerek nem feltétlen kapja el az anyától szüléskor, de szoptatáskor igen.

És évekig tartó betegség, így még elképzelhető, hogy sokáig nem derül ki.

2010. dec. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan nő, az mit jelent? Prostituáltat, vagy hiv fertőzöttet?

Mert, ha prostituáltról van szó,akkor azért még ne ess kétségbe nagyon-tényleg menj el egy anonim szűrésre, de ezek a nők, már, ha nem a legalja, vigyáznak azért magukra-legtöbbnek gyermeke is van-szűresd meg magad, és megnyugszol.Nem lesz semmi baj.Minden jót!

2010. dec. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!