Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Dr Mező Ferenc általános...

A Dr Mező Ferenc általános iskola (zugló) vélemények?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne minél több infora a suliról,mert ez az egyik kiszemeltünk a lányunknak:)! Tanárok,véleménnyel minden érdekel.Előre is hatalmas hála és köszönet minden válaszért!!:))
2010. dec. 14. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Van ott nyílt

nap ?

2018. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
4 évig oda jártam, a mezőben LEGÁLIS a kiközösítés, és a bántalmazottat küldik pszichológushoz nem a bántalmazót, tele van külföldi migránssal, a hülye gyereknek adnak igazat, a tanárok nagyon köcsögök, a gyerekek pedig túlértékeltek és hülyék, az igazgató egy ŐRÜLT, én nem voltam hülye ezért bántalmaztak fizikaian és lelkileg is meg még az interneten megaláztak és csúfoltak. Még sorolnám, de akkor este is itt ülnék hogy mit csinálnak. Az ALSÓ tagozatról beszélek, felsőben átmentem egy másik iskolába, és már az elő évben át akartam menni csak megzsarolt az alsós tanárom. Már a mező gondolatától is hányok de kinek mi :(
2021. aug. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Remélem a lánya jól érzi magát és nem úgy járt mint én ;)
2021. aug. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
#2, mikor jártál oda?
2022. jún. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#2 vagyok . Kb 5-6 éve. A régi osztálytársaim még most is zaklatnak engem. Most az előbb előbb koptattam le az egyiket. Hihetetlen hogy már rég gimis vagyok, és most se hagynak békén😒
2022. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!