Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szocpolt vehetünk fel családi...

Szocpolt vehetünk fel családi házra is?

Figyelt kérdés
Még nem vettük meg, de tervbe van véve. kb 25 milliós házra gondoltunk. Ha van ilyen lehetőség, mi is élnénk vele.
2009. jan. 21. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

kész családi házra gondolsz,amit nem mostanság építettek?

Próbálok úgy fogalmaztni,hogy érthető legyen. A Teljes szocplo, amíg azt is el nem veszik. Új épításű lakásra, házra él. Ha ez a ház mait szertnétek új építésű akkor az építtetőt kérdezném meg,hogy a szocpol igénybe lehet-e rá venni- ezek ált olyan házak lehetnek amikre már használatba vételi engedély van vagy folymatban van, de még nincs teljesen kész pl belső festés nem teljes, vagy még lehet bele húzni egy-két falat.Ha készen van és már lakják néhány éve és olyat vesztek meg arra nem jár. A használt lakásra adott fél szocpolt tavaly nyáron variálták meg.

De amit én elmondtam most az az én értelmezésem a dologról. A legjobb ha a bankban vagy ingatlan irodában megkérdezitek,hogy hogy is van most ez a dolog. Ott jobban tudják az aktuális dolgokat mint mi.

2009. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
használt házra félszocpolt kaptunk,de nem tudom lehet van értékhatár
2009. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hásznált házra már csak 3gyerekkel lehet felvenni a félszocpolt. Nekünk sem adtak mert csak egy gyerekünk van.
2009. jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!