Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hibás libero pelenkát vettem,...

Hibás libero pelenkát vettem, szerintetek visszaadják az árát blokk nélkül?

Figyelt kérdés
Auchanbe vettem megapack liberot, de nem rugalmas a dereka, pedig az van rajta. Viszont a blokkot nem találom. Ha egy panaszlevéllel elküldöm nekik (mármint a liberonak)a mintapelenkát, küldenek másikat, vagy megtérítik az árát?
2010. dec. 23. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán inkább kicserélik. De szeriten van itt olyan, aki már levelezett velük.
2010. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A boltban blokk nélkül nem cserélnek semmit! Hivd fel a Liberot vagy irj e-mailt nekik és ők megmondják,hogy mit tegyél!
2010. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
na, én is úghy gondoltam, csak annyira siettem, meg olyan mérges voltam. viszont akkor elkezdek visszakeresgélni, hátha...valaki tud okosat mondani
2010. dec. 23. 20:59
 4/8 A kérdező kommentje:
ja, a bolt innen 60 km-re van, és kb 3 hete vettem, épp akció volt. de olyan bosszantó.
2010. dec. 23. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok túl egy Libero reklamáción. Én többször jártam úgy, hogy elszakadt a tépőzáras résznél. Ilyen pelenkaárak mellett nem tudtam szemet húnyni efelett, ezért írtam a liberoklub@sca.com -ra. Ők visszaírtak, hogy küldjek be egy szakadt pelust + a csomagolásról kivágott gyártási számot. Ezeket beküldtem ajánlott levélben, aztán kb. 3 hét múlva küldtek postán egy megapack-ot. Szerintem korrekt cég, írj nekik email-t és visszaírnak hogy mitévő legyél.
2010. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségedet!
2010. dec. 23. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
tesóm is talált hibása liberót, beküldte nekik, és egy idő mulva kapott e, gy csomag pelenkát tőlük. :-) bár nála nem volt az egész csomag rossz csak két db, és egy egész csomit kapott postán a cimére.
2010. dec. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is kaptam már a liberotól cserecsomagot.

Kedves hangú levelet kell nekik írni, benne a gyártási számmal (a csomagolásról vágd le) és egy db pelussal. Pár hét múlva jön helyette új csomag pelus.

2010. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!