Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás abbahagyása után...

Szoptatás abbahagyása után mikorra rendeződött a menzeszetek?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban jött meg először(nov 27.)Viszont ebben a hónapban még nm. Más is járt így? Mikorra szokott rendeződni. Amúgy terhesség elött is iszonyat rendszertelen volt.
2011. jan. 1. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez biztos szervezettől függ. Nekem először akkor jött meg, mikor 1 éves volt a kicsi szeptemberben, azóta is havonta, kb. 30-32 napra. Még mindig szoptatom reggel és este.
2011. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 évvel, gyógyszeres kezelés hatására. Jobb előbb menni dokihoz, mint hosszú hónapokig várni, saját tapasztalatom alapján legalábbis.
2011. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7 hónap után rohadttúl nem hiányzott azóta minden második alkalomnál görcsölök rosszul vagyok terhesség elött soha nem volt semmi bajom csak jött és ment.
2011. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem szoptatás alatt is rendszeres, egy menstruáció sem maradt ki szülés óta... 1 éve szoptatok.

Valószínűleg teljesen egyénfüggő a dolog.

2011. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A védőnőmet kérdeztem pont erről, nekem 6 hetesen, 2 és fél hónaposan, aztán 4,5 hónaposan jött meg, most 7,5 hónapos a Pici, de semmi. Azt mondta, hogy ha rendesen szopizik a Baba, akkor ez "normális", így szokott lenni, hol van, hol nincs, persze van, akinél szépen beáll.
2011. jan. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 hétre, azután visszaállt a ciklusom.
2011. jan. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!