Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan akit korábban nemi...

Van olyan akit korábban nemi erőszak ért és már családja van, gyerekei? Nekem van de még mindig rémálmaim vannak. Elmúlik ez valaha?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem 17 éves koromban ért támadás, most 32 éves vagyok, van egy 5 hónapos kisfiam. Rémálmaim már szerencsére nincsenek (legalábbis nem számottevő), viszont a bizalmatlanság a legjellemzőbb tulajdonságom. Minden ismeretlenben potenciális támadót látok. Még a sógoromban sem bízok (persze ezt a férjemnek nem merem elmondani). Sötétedés után nem merek utcára menni egyedül, ez azért így télen eléggé korlátoz. Sajnos nálam ezek nem fognak elmúlni, én úgy érzem.
2009. jan. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem is rég volt - 16 éve, most 7,5 hós a kislányom és nagyon féltem. Tudom nem lehetek mindenhol vele, de akit egyszer ért egy ilyen támadás nehezen képzeli h nem lesz a gyerekének baja..

Sokszor felriadok éjjel..ilyenkor babukát nézem ahogy alszik, picit így könnyebb - belőle merítek erőt.

EZ a legaljasabb dolog ami egynővel történhet!

Azt hittem idővel elmúlik, vagy halványul de épp olyan elevenen él bennem mint annak idején.

Ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel. Sajnálom a Veled történteket is!

2009. jan. 28. 08:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mi megtapasztaltuk, hogy egy beteg elme fizikai erővel társulva milyen "rombolást" tud végezni. Hogy nincs az a jó szó vagy könyörgés, ami megállítaná. Én betegesen féltem a gyerekem, bár próbálom lekűzdeni, de előgfordult, hogy átmentem az utca túloldalára vele, mert olyan emberek jöttek szembe, hogy azt hittem bántani akarják. Mindent elkövetek, hogy lekűzdjem ezt a féltést, hiszen az életét venném el, ha 4 fal között akarnám tartani. Minden jót kívánok Neked, és kislányodnak :)
2009. jan. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jó tudni h nem vagyok egyedül..
2009. jan. 28. 08:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
velem nem tortent semmi.de mindig is megertettem az olyan noket akik ilyet ateltek,barmi is legyen az.megvetem az olyan embereket,undorodok es elitelem oket akik ilyenre kepesek.ha valami ilyen tortenne a gyerekemmel,megolnem azt a szemelyt.nemerdekelne,hogy mi lessz velem tovabb.sokszor gondolok ilyen dolgokra,en is betegessen feltem.nektek meg szurkolok,hogy minnel elobb megnyugvas erje a lelketeket.most boldogitson a babatok.szep babazast
2009. jan. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is!

Voltam kineziológusnál és feltártuk a dolgok miértjét..

Szerinte azért történhetett meg velem ez a szörnyűség mert bevonzottam. Kislánykoromban ugyanis rettegtem attól hogy valaki így bántani fog. (a LINDA c. filmekben gyakran mutattak ilyet vagy erre utalást) Szóval el kellene hessegetnünk ezeket a gyerekeinkkel kapcsolatban nehogy neki is bevonzzuk!

Próbáljuk meg!

Mindenkinek szép napot!

2009. jan. 28. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!