Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen volt szülés utáni első...

Milyen volt szülés utáni első menstruációtok?

Figyelt kérdés
3 napja pecsételek és mensi szerű, de enyhébb görcseim vannak. Kisfiam 5 hónapos. Ez lehet az első vérzés, vagy szaladjak orvoshoz?
2011. jan. 11. 10:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak szoptatok, szerencsére van elég tejem.
2011. jan. 11. 10:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet vérzés. Nekem minden gyerekemnél 3 és 4 hónap között jött meg az első menzeszem.
2011. jan. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kisnita ***** válasza:

Ez szerintem már mesni.

Nekem gyengébb lett mint szülés előtt, nem fájt annyira viszont a vérzés állaga és mennyisége ugyan olyan lett. A szülés utáni első mensim is ilyen volt. Előtte nagyon szenvedtem vele minden alkalommal, most örülök mert van hogy észre sem veszem, hogy meg jöttem mert nem is fáj.

2011. jan. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Legelső sokkal gyengébb volt, és rövidebb ideig tartott, mint előtte volt, és nem akartam meghalni sem az első napon... :)

Régen az első napom borzasztó volt, belázasodtam, úgy fájt a derekam, hogy felkelni alig tudtam. Most viszont már 5. hónapja jön meg szülés óta (11 hónapos a fiam), még mindig gyengébb intenzitású, mint régen, a hossza ugyanúgy beállt kb 5 napos, de továbbra sem görcsölök úgy!!!! Szerencsére! :)

Szerintem nem kell orvoshoz rohannod, ez már menstruáció lesz!

2011. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor még várok egy kicsit, ha elmúlik, akkor minden ok.
2011. jan. 11. 11:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mensi lesz.

Nekem szules elott nagyon gyenge verzesem volt es csak harom napig, semmi gorcs, semmi rossz.


Elso es masodik szules utan is az elso mensim viszont felert egy kisebb vajudassal, egy hetig tarto verzes, rettenetes gorcsoles, eros verzes, szedultem, hanytam, minden ami korabban nem volt.

Nekem mindket szules utan 2-3 honappal megjott.

Sajnos a masodik szules ota minden masodik mensim ilyen rossz es durva maradt, plusz a peteeres idejen is 1-2 napig faj a petefeszkem.

2011. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez menstruáció. Nekem is ilyen volt, kisebb görcsökkel.
2013. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!